«Ми є біженці з авторитарних організацій. Нам там стало сумно і ми вирішили створити свою справу»


Павло розповів про те, як створювалась Бізнес-Школа, про головні напрямки її діяльності, принципи підбору кадрів, тощо. Як він сказав: «Ми є біженці з авторитарних організацій. Нам там стало сумно і ми вирішили створити свою справу».

Ще він приготував для учасників зустрічі захоплюючу презентацію «Конкурентноздатність у глобальній економіці. Імператив творчості». За його словами, світ розділився… на дуже швидку і на дуже повільну смуги, границі яких не проходять по національних кордонах. Одна людина, організація, місто, країна може переходити із смуги в смугу. Сьогодні активно розвивається Китай. Ця країна кожні 7-9 років подвоює ВВП. В Україні ж дуже складна ситуація. Щоб вижити, їй потрібно перейти від принципу “Made in Ukraine” до “Designed in Ukraine”, а також здійснити революцію у менеджменті. Ми маємо стати першими. Бо, як каже Джек Траут і ці слова є своєрідним девізом KMBS «Життя – як собача упряжка, тільки у першого собаки змінюється краєвид».

Майже три години зустрічі пролетіли непомітно і навіть вже залишивши аудиторію, де проходила зустріч, її учасники ще довго обговорювали те, що почули у коридах Могилянки.

Наступним гостем ФМЛУ буде Амінат Сулейманова, адвокат і спеціаліст з міжнародного права. Слідкуйте за новинами Форуму...

Bookmark and Share