На конкурс "Містер світу-2007" від України поїхав біофізик


Власне, переможцем став справжній мачо – іспанець Хуан Гарсія Постімо. Щоправда, у тому, що мачо справжній можна було й засумніватися: коли красунчику Хуану вручили шарфик переможця, він пустив сльозу. Певно, нерви не витримали такого хвилювання, чи просто брюнет розчулився.

Однак українцю ані другого, ані третього місця не дісталося. Ці місця посіли відповідно бразилець та китаєць.

Вочевидь, біляві чоловіки сьогодні не в моді. А може, блондин Євген не підійшов за якимись інакшими, окрім зовнішніх, критеріями.

А передісторія була така. Женю відібрали з-поміж 150 претендентів. Оцінювали, як завжди, зовнішні дані молодих чоловіків, їх фотогенічність, інтелект, а також характер. В результаті кастингів Національний комітет "Міс Україна" делегував на конкурс саме Дудіна.

"Конкурс проводили на острові-курорті Хайнань - там само, де у 2004 і 2005 роках проходили конкурси "Міс світу". Три тижні ми жили на березі Південно-Китайського моря в 5-зірковому готелі", - згадує український "містер" в інтерв‘ю "Комсомольській правді в Україні".

І, як завжди, графік у претендентів на титул наймістерського містера був щільним.

"Для того щоб пізнати учасників ближче, оргкомітет влаштовував різноманітні конкурси. Чого тільки ми не робили - і танцювали, і сміття на пляжі прибирали, і намагалися грати мелодію на листочках", - захоплено розповідав газеті Дудін, який не так давно закінчив факультет біофізики Севастопольского університета.

"Моїй команді, наприклад, випало завдання приготувати традиційну китайську страву "Креветки у кисло-солодкому соусі" на пательні на швидкість", - розповів хлопець.

До речі, Євген ще малим займався китайським боксом. Він навіть став срібним призером чемпіоната України. Однак ані кулінарні вміння, ані спортивна вправність і форма не допомогли Дудіну посісти перші місця.

Фото з сайтів www.mrworld.tv і www.models-karin.com

Bookmark and Share