Цього року в незалежному зовнішньому оцінюванні візьмуть участь 120 тис. випускників


В цьому році у незалежному зовнішньому оцінюванні візьмуть участь 120 тис. випускників.

21 квітня відбудеться тестування з української мови, 28 квітня – на вибір тести з математики або історії. як експеримент 25 квітня тільки для випускників шкіл Харківської області на вибір буде проведено тестування з біології, фізики, хімії. Це тести, які складатимуться наступного року всіма, хто вступатиме до університетів за цими напрямами.

Обов’язковим тестування є для всіх випускників шкіл міст Києва, Харкова, Львова. У співпраці з місцевими органами управління освіти організовано роботу 531 пункту тестування. До роботи в них залучено понад 18,5 тис науково-педагогічних працівників.

Українським центром оцінювання якості освіти з дотриманням необхідних умов конфіденційності підготовлено та надруковано понад 16 тис. аудиторних комплектів тестових завдань з 6 предметів.

Станом на 1 березня 2007 року для проходження зовнішнього тестування зареєструвалось 119,4 тис. учнів випускних класів, що у 3 рази більше, ніж у 2006 році.

Випускники, що пройшли реєстрацію для участі в тестуванні в кінці березня, отримали персональні запрошення, на яких вказано адресу пункту тестування, до якого вони мають прибути.

Завдяки систематичній підтримці Міністерства освіти і науки України центри незалежного оцінювання отримали приміщення і все необхідне матеріально–технічне та інформаційне забезпечення.Bookmark and Share