Свято, яке дарує надію


Відчуття свята з’явилось тоді, коли до великої і затишної столової інтернату ім. Макаренка, де вже були виставлені паски, які допоміг придбати Торговий дім „Тульчинка - центр” почали заходити діточки з сяючими очима та з посмішками на вустах. Після вітальних слів голови Молодіжного Парламенту Кременчука Катерини Долецької, голови Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій Максима Левчука, члени Молодіжного Парламенту зайняли місця біля розносів із запашними і, напевне, дуже смачними атрибутами Великодня – пасками, а діти по черзі підходили до гостей, що пригощали та вітали листівками усіх без виключення учнів, які у цей святковий вечір залишилися без родинного кола та батьківської любові. Найголовніше, що цього дня жодна дитина не залишилась поза увагою, а з цими подарунками вихованці отримали все те тепло та любов, яку хотів передати кожний з організаторів цього чудового святкового дійства. Коли кожна дитина отримала подарунок, гості вирушили до притулку «Промінь», що на вулиці Московська.

У притулку панувала справжня святкова обстановка, усі були одягнуті у біле, та з радістю були готові отримати смачні подарунки та теплі вітання. Гостей цього дня у притулку було багато, тож, великий заряд гарного настрою, позитивізму та величезної кількості смачних подарунків, які вони з радістю отримали, мабуть було найкращим, що вони відчували за останні час у своєму житті. Справді, найкращим подарунком для дітей, позбавлених батьківського піклування є увага та спілкування.

Наступним став притулок «Пролісок» Кременчуцького району. Дітей цього вечора там було менше, ніж звичайно, але це добре тим, що вони зустрічають свято Христового Воскресіння у затишному родинному колі. Тут слово взяв Віталій Малецький, директор Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді. Він розповів дітям історію і традиції цього свята, а також зачитав привітальну листівку, яку підготували активісти молодіжних організацій. Після цього усі присутні діти отримали смачні паски. Завершилося цьогорічне святкове пасхальне привітання загальною фотографією на згадку для вихованців притулку. А загалом цього дня привітання з подарунком від молоді та Торгового дому „Тульчинка - центр” отримали близько 300 дітей.

Великдень - це свято, коли потрібно радіти життю та, бачачи діточок, які при зустрічі з гостями посміхаються, стрибають і по-справжньому веселяться, а прощаючись, не хочуть відпускати їх та просяться до мами, розумієш страшну несправедливість життя. Чим ці діти завинили перед батькам, які залишили їх у притулках? І чому з кожним роком таких дітей стає все більше, а людей, які роблять добре діло для них, усе менше?!

Знайти адреси тих, хто потребує Вашої уваги та допомоги просто, тож будемо сподіватись, що добрі справи продовжуватимуться увесь рік.

Дізнатися адресу притулків та інтернату можна, зателефонувавши до офісу Молодіжного Парламенту Кременчука та Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій за тел. 3-51-06.

Сподіваємося, що Пасхальне свято стане для кожного початком нового життя, кращого і добрішого, особливо для діточок, адже вони дійсно цього варті!

Bookmark and Share