Заява «Молодої ПОРИ»


Заява Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молода ПОРА» з приводу участі в дострокових парламентських виборах.

В умовах, коли в державі триває глибока політична криза та протистояння між гілками влади, ВМГО «Молода ПОРА» готова стати на захист свободи та демократії в Україні.

Проте, зважаючи на внутрішній конфлікт в Громадянській партії ПОРА, перед нашою організацією, як молодіжним крилом партії, постає питання визначення ролі «Молодої ПОРИ» в цих процесах, зокрема участі в дострокових парламентських виборах.

В ситуації, коли керівництво ГП ПОРА підозрюється у співпраці з політичними опонентами та проводить безпринципову та непослідовну політику, «Молода ПОРА» оголошує про припинення політичної співпраці з Громадянської партією ПОРА. Для нас є неприйнятною взаємодія з антинародними політичними силами та урядом Януковича, діяльність якого спрямована на поглиблення кризи та внутрішнє протистояння в країні.

Ми закликаємо членів «Молодої ПОРИ», які також є членами ГП ПОРА, вийти з лав партії, яка більше не відповідає нашим уявленням про чесність та безкомпромісність та перетворилась на партію угодовського типу.

Тому Всеукраїнська молодіжна організація «Молода ПОРА» буде самостійно визначати формат своєї участі у дострокових виборах та приймати рішення щодо підтримки того чи іншого суб’єкта виборчого процесу в рамках об’єднаної опозиції.

Співголови ВМГО «Молода ПОРА»

Андрій Качор

Ігор Іванов

Контактна особа:

Андрій Качор (8 067 538 90 44, 8 067 538 90 45)

press@poramail.com

Bookmark and Share