„Молодіжний Союз Наша Україна” висловлює своє обурення сепаратистськими тенденціями і фактам використання антидержавницької символіки на мітингу прихильників коаліції.


„Молодіжний Союз Наша Україна” розцінює появу прапорів так званої “Донецької республіки”, як цілеспрямовану провокацію проти Українського суверенітету. Такі дії “коаліціантів” вкотре засвідчують про їх зорієнтованість на Росію, і антидержавний характер діяльності коаліції та уряду.

„Молодіжний Союз Наша Україна” вважає неприпустимим повторення ситуації, що виникла після другого туру виборів Президента 21 листопада 2004 року, коли керівники південно-східних регіонів України, які підтримували кандидата в Президенти Віктора Януковича, ініціювали проведення референдумів щодо створення Південно-східної автономії або переходу до федерального устрою України.

Ми вважаємо такі дії політичною провокацією, яка має антиконституційний характер, і вимагаємо від Служби Безпеки України дати відповідну правову оцінку сепаратистським діям прихильників відповідних політичних сил.Bookmark and Share