В Рівному стартує друга Всеукраїнська благодійна акція „Почуйте всі!”


Участь у минулорічній благодійній акції «Почуйте всі!» в м. Рівному взяли понад 130 волонтерів, що зібрали 9229,67 гривень (третє місце в Україні). Гроші були перераховані на банківський рахунок Фонду, який зайнявся закупівлею медичного обладнання у найкращих медичних фірм за тендерним принципом. На зібрані кошти для м. Рівного було закуплено і передано 2 електровідсмоктувачі загальною вартістю 9700 грн. та один рефлектор вартістю 258 грн. Відтепер усі діти зможуть обслуговуватимуться на означеному медичному обладнанні обов’язково безкоштовно.
Цьогорічна акція „Почуйте всі!” в Рівному відбудеться 22 квітня. Наразі вже триває підготовка до неї. Організатором даного проекту в м. Рівному, як і в минулому році виступила молодіжна громадська організація «Фундація регіональних ініціатив». Метою проведення акції є збір коштів для закупівлі ехоскринінгу - апарату для перевірки слуху у немовлят з метою виявлення вад на ранньому етапі.
За світовою статисткою на 1000 дітей народжується 2-3 дитини з глухотою чи вираженою приглухуватістю. Крім того, значна частина дітей втрачає слух після народження внаслідок дії різних факторів (ототоксичні антибіотики, вірусні інфекції, черепно-мозкова травма, судинні порушення, гострі та хронічні отити, тощо). На сьогоднішній день в Україні є більше 400000 дітей із зниженням слуху, 30000 з яких мають незворотні порушення слуху, понад 2000 потребують кохлеарної імплантації. Слід відмітити, що в Україні відсутній ехоскринінг новонароджених, завдяки якому можлива діагностика порушення слуху у дітей в перші дні після народження.
В день проведення акції 22 квітня на вулицях нашого міста працюватимуть волонтери. Кожен з них матиме бейдж-ідентифікатор, захищений печаткою Фонду; індивідуальний номер ідентифікатора співпадатиме з таким на скринці, до якої від перехожих збиратиме гроші даний волонтер. Кожен волонтер матиме також певну кількість аркушів із наліпками-сердечками, які роздаватиме кожному, хто вкине гроші до скриньки. Кошти будуть перераховані на банківський рахунок Всеукраїнського благодійного фонду „Серце до серця”, що і займеться закупівлею обладнання.
Організатори акції значно розширили програму, порівняно з минулим роком. Станом на 16 квітня бажання стати волонтерами виявили більше ста чоловік, але до початку акції ми очікуємо їх збільшення.
Цьогорічну акцію РММГО „Фундація Регіональних Ініціатив” планує зробити набагато цікавішою та яскравішою. В парку ім. Т. Шевченка проходитимуть показові виступи бейсболістів, що розпочнуться о 15-00.
В центрі на майдані Незалежності протягом дня відбудуться справжні бої лицарів, а також історичні танці, які презентує РММГО “Silver Wing”. Любителів бойового гопака порадує виступ рівненської обласної федерації козацького бойового мистецтва “Спас”.
На завершення акції відбудеться святковий концерт за участі відомих рівненських гуртів: Якудза, Спалені вітрила, Брем Стокер, Хуч (Львів), Снігопад. Концерт проходитиме з 16 до 20 години в парку ім. Тараса Шевченка.
Сподіваємося, що всі ці заходи привернуть увагу громадськості до проблеми та допоможуть зібрати необхідну суму коштів на закупівлю ехоскринінгу. Усі малюки будуть обслідуватися на зазначеному обладнання обов’язково безкоштовно.

За додатковою інформацією звертайтеся до Голови РММГО «Фундація Регіональних Ініціатив»:
Позняк Вікторії, тел. 80636179709


Bookmark and Share