95 років Пласту відсвяткували у Харкові


Для пластунів з нещодавно створеного осередку в Харкові це свято стало особливим – справжнім бойовим хрещенням. Адже це був перший від початку і до кінця самостійно організований ними справжній пластових захід. На це подвійне свято в гості до харків’ян завітали і пластуни з Полтави.

Урочисте відкриття Дня Пласту відбулося у центрі міста біля пам’ятника Григорію Сковороді. Після нього учасники заходу взяли участь у квесті по історичній частині Харкова. Для гостей міста це була чудова нагода познайомитися з історією, оглянути визначні місця Харкова, а для харків’ян – дізнатися багато нового про місто, в якому вони живуть.

Святкування продовжилося на природі, де на учасників уже чекав зготовлений на вогнищі борщ. А „на солодке” всі досхочу посміялися над гумористичною імпрезою на Пластову тематику, котру підготували харків’яни. Відновивши сили, учасники решту вечора брали участь у майстерках, бавилися у пластові ігри, спілкувалися, ділилися враженнями, словом, святкували. А коли стемніло – то запалили ватру (велике вогнище, улюблена і найбільш романтична частина будь-якого пластового заходу), дістали гітари, зібралися у коло і всі разом співали пластові пісні. Зі слів учасників, не зважаючи на те, що вечір був прохолодним, у колі друзів і однодумців, а тим більше у пластовому колі, ніколи не буває холодно.

Так відсвяткували День Народження організації харківські пластуни. Разом вшанували пам’ять тих, хто започаткував в Україні „Велику Гру” під назвою Пласт, і справу яких вони мають намір продовжити у Харкові.Bookmark and Share