Запит студентів КІМО сьогодні було зареєстровано у КНУ!!!


Запит подавала група студентів Інституту міжнародних відносин приблизно о 16:00. Тепер вони повинні протягом 30 календарних днів отримати відповідь. Згідно з чинним законодавством, саме такий строк відведено державним організаціям на розгляд подібного запитів громадян.

Реєстрація пройшла без ексцесів, єдине запитання, яке задали студентам в приймальні ректора - чи не є цей документ скаргою. Ті відповіли, що аж ніяк, і документ зареєстрували.

Студенти прогнозують два варіанти розвитку подій. Перший - в разі відсутності відповіді протягом 30 календарних днів. Тоді ініціативна група студентів КІМО, котра вже фактично сформувалася, вважатиме за потрібне подати до суду на адміністрацію ВНЗ. В разі відповіді – діяти студенти будуть залежно від змісту її і подій, що відбудуться з КІМО протягом відведеного законом строку (тобто того, чи буде КІМО полишений статусу юридичної особи, чи ні).

Слід відзначити, що 6 березня на засіданні в приміщенні КІМО перед концертом, присвяченим 8 березня, Леонід Васильович Губерський, директор Інституту, оголосив, що все нормально, що ситуація під контролем і є вирішуваною. Що саме під контролем і як все вирішується, поки невідомо. Докладнішою інформацією представники ініціативної групи студентів КІМО не володіють. Як, утім, і студенти КНУ загалом.

Збір підписів під запитом відбувся на диво оперативно - за три години. Студентів попереджували про можливі проблеми з адміністрацією КНУ в разі підписання.

Представник ініціативної групи студентів, що не побажав називати свого імені, наголосив, що студенти готові співпрацювати з адміністрацією і йти їй назустріч в разі розуміння нею їхньої проблеми. Вони дуже переймаються проблемами власного Інституту та КНУ взагалі. Таким чином, робимо висновок, що перші паростки громадської самосвідомості серед „найпрестижніших” студентів КНУ ми вже спостерігаємо.

Наводимо нижче повний текст звернення студентів КІМО:

Ректору Київського національного
університету імені Т.Г.Шевченка
п. Скопенку В.В.

Копія: директору Київського
інституту міжнародних відносин
п. Губерському Л.В.Інформаційний запит


Київський національний університет імені Т.Г.Шевченка (надалі – Університет) є вищим навчальним закладом державної форми власності, який здійснює свою діяльність відповідно до принципів гласності та законності.

5 березня 2007 року відбулося засідання Вченої ради Університету, на якому, серед іншого розглядалося питання, що торкається діяльності Київського інституту міжнародних відносин, який являється структурним підрозділом Університету, зокрема щодо позбавлення його статусу юридичної особи.

Ми, що нижче підписалися, студенти Київського інституту міжнародних відносин вважаємо, що питання які розглядались на цьому засіданні безпосередньо торкаються наших інтересів як рівноправних учасників освітньо-навчального процесу.

Враховуючи це та керуючись Законом „Про інформацію” №2657-ХІІ від 02.10.92, просимо Вас надати для ознайомлення копію тексту Протоколу згаданого засідання Вченої ради Університету від 5 березня 2007 року.

Запит підписало 424 студентів. 27 аркушів з підписами додаються.

«07» березня 2007 року
Bookmark and Share