Велике сміття великого міста


Суть проекту полягала в активізації й приверненні уваги громадськості Дніпропетровська до проблеми, яка потребує нагального вирішення, – засміченості міста. Передумовами започаткування проекту стала висока засміченість вулиць, площ, особливо прибудинкових територій, паркових зон, балок і ярів, а також пасивність мешканців стосовно вирішення цього питання.
Проект складався з двох частин – Інтернет - конкурсу фотографій «Велике сміття великого міста», розміщений на сайті www.gorsovet.dp.ua та конкурсу письмових робіт серед учнів старших класів на тему «Що я можу зробити для наведення чистоти в рідному місті».
Нагородженням для переможців конкурсу письмових робіт – 16 школярів з шести Дніпропетровських середніх шкіл – була екскурсійна поїздка по визначним та козацьким місцям Дніпропетровська (парк ім.. Лазаря Глоби, центр міста, парк ім.. Шевченка, місця колишніх фортець "Кодак" та "Новобогородицька"), що відбулась 17 квітня за підтримки депутата Дніпропетровської міської ради Вадима Короля.
За результатами фотоконкурсу було визначено шість переможців, які наступного тижня 24 квітня на прес-конференції, присвяченій висвітленню проблемі засміченості міста Дніпропетровська, отримають нагороди – карти пам’яті до ПК.
Цілями проекту є:
- привернення уваги громади до проблем міста
- нагадування органам влади про вирішення цієї проблеми
- вплив на свідомість молоді в плані підвищення культури, моральності
- залучення молодих людей до вирішення актуальних проблем міста.

Запрошуємо всіх небайдужих до життя й подальшого розквіту міста Дніпропетровська громадян та організацій долучитись до вирішення проблеми засміченості разом!

ДМГО "Фундація регіональних ініціатив"
Ольга Солодушко












Bookmark and Share