В Рівному триває проект "Моя Патронеса - Моя історія успіху"


В Рівному триває проект «Моя Патронеса – Моя історія успіху», організатором якого є Пластовий курінь імені Хариті Кононенко. Партнером проекту є Рівненська «Фундація Регіональних Ініціатив». В рамках проекту заплановано проведення інтерактивного тренінгу “Я можу!”. Метою тренінгу є: за допомогою мистецтва показати, наголосити відкрити питання, актуальні для дівчат та жінок в Україні.
До участі в креативному тренінгу запрошуються представниці дівочих куренів Пласту. Якщо є бажання стати учасницею тренінгу – зголошуйся. Якщо ти не пластунка, але є бажання бути разом з нами – зголошуйся!
Під час тренінгу на Тебе чекають:
• спілкування з професійними психологами,
• гутірки з відомими й успішними пластунками,
• мистецькі відкриті майстерні в 12 напрямках:
• теренову гра по місту та видовищне фінальне дійство.
Тренінги відбудуться в м. Рівному 12-13 травня. Офіційне відкриття тренінгу – 12 травня о 10.30 год. Забезпечується проживання та харчування учасників та організаторів тренінгу.
Детальна інформація про проект „Моя патронеса – моя історія успіху” та новини конкурсу на сайті www.buryverkhy.plast.org.ua. Там же можна знайти і оголошення на тренінг, яке потрібно надіслати до 4 травня (дуже бажано надіслати своє фото).

Bookmark and Share