В Рівному стартує друга благодійна акція "Почуйте всі!"


В неділю 22 квітня у Рівному відбудеться Всеукраїнська благодійна акція «Почуйте всі!». Метою акції є збір коштів на закупівлю ехоскринінгу – апарату для перевірки слуху у немовлят. Ініціатором проведення акції став Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця». Організатором даного проекту в м. Рівному, як і в минулому році виступила молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив».
В Україні апарат для перевірки слуху у немовлят є лише у Київській та Тернопільській областях. В Тернопільській області він з’явився в минулому році за результатами благодійної акції «Почуйте всі!», так як саме Тернопіль зібрав найбільшу суму коштів. Вартість такого обладнання становить 25 тис. грн. Нажаль, лікарні Рівного не можуть дозволити собі його придбання.
В день проведення акції 22 квітня на вулицях нашого міста працюватимуть понад 160 волонтерів-фрішників. Кожен з них матиме бейдж-ідентифікатор, захищений печаткою Фонду; індивідуальний номер ідентифікатора співпадатиме з таким на скринці, до якої від перехожих збиратиме гроші даний волонтер. Кожен волонтер матиме також певну кількість аркушів із наліпками-сердечками, які роздаватиме кожному, хто вкине гроші до скриньки.
Участь у минулорічній акції взяли 130 волонтерів, що зібрали 9229,67 гривень (третє місце в Україні). Гроші були перераховані на банківський рахунок Фонду, який зайнявся закупівлею медичного обладнання у найкращих медичних фірм за тендерним принципом. На зібрані кошти для м. Рівного було закуплено і передано 2 електровідсмоктувачі загальною вартістю 9700 грн. та один рефлектор вартістю 258 грн. Фундація передала обладнання у безоплатне користування у лор-відділення Рівненської обласної дитячої лікарні.
Цьогорічну акцію РММГО «Фундація Регіональних Ініціатив» планує зробити набагато цікавішою та яскравішою. Зокрема на майдані Незалежності відбудуться показові виступи велотріалістів. В парку ім. Т. Г. Шевченка перехожих розважатимуть історичними танцями Рівненський клуб “Мюнхенська обітель” та бойовим мистецтвом у виконанні Рівненської обласної федерації козацького бойового мистецтва “Спас”. В цьому ж парку свої вміння покаже бейсбольна команда «Західний вогонь».
Рівненська Фундація сподівається, що організовані нами заходи привернуть увагу громадськості до проблеми та допоможуть зібрати необхідну суму коштів.


Bookmark and Share