Кримська “Наша Україна” вимагає припинити діяльність антиукраїнської організації “Прорив”


Про це повідомляють в прес-центрі Кримської організації “Нашої України”.

“У будь-якій демократичній країні за прямі заклики до підриву державного ладу і конституційних основ ці діячі були б за гратами, а в Росії вже валили б ліс у Сибіру”, - заявив Шкляр

При цьому, він зазначив, що в Криму, де ця ”маргінальна організація діє неприкрито і нарочито епатажно”, вони почуваються безкарними. “Може, цим молодчикам треба взяти штурмом будівлю прокуратури або підпалити СБУ, щоб ті прокинулися і вжили заходів реагування?” – зауважив Шкляр.

“Якщо керівники цих відомств і далі не діятимуть, ”Наша Україна” звернеться до генпрокурора і в СБУ з приводу службової відповідності керівників їх структурних підрозділів у Криму”, - заявив Шкляр.

Він також назвав ”Прорив” псевдогромадською організацією, оскільки розцінює їх дії як розпалювання ворожнечі між росіянами і українцями. ”Упевнений, що все, чим займаються ці маргінали, спрямовано проти Росії, чиїм ім`ям вони прикриваються», - сказав керівник виборчого штабу ”Нашої України” в Криму.

Прес-центр Кримської “Нашої України” нагадує, що 18 квітня організація ”Прорив” влаштувала публічну акцію, спрямовану проти політичних партій України, приурочивши її до річниці приєднання півострова до Російської імперії. Як повідомив ряд ЗМІ, учасники акції завантажили у вантажівки символіку українських партій, серед яких переважала символіка “Нашої України” і БЮТ. До однієї з вантажівок активісти ”Прориву” причепили довгу косу. Після цього під крики ”Ура!” вантажівка рушила.

Як відомо, молодіжний рух ”Прорив” очолює громадянин Росії Олексій Добичин. Минулого літа він був депортований з Севастополя до Москви.Bookmark and Share