Всеукраїнська акція «Свій до свого по своє»: фонди Волинських бібліотек знову поповнюються


В рамках всеукраїнської акції «Свій до свого по своє» 16 травня ц.р. Волинська обласна організація Молодіжний Націоналістичний Конгрес, за сприяння Відділу у справах сім’ї та молоді, передала у фонди шести Луцьких шкіл та військового ліцею комплекти з 15 видів книг. Серед переліку – історичні видання, збірки статей про діяльність ОУН та УПА та долю української інтелігенції в русі опору, мовознавчі та літературознавчі видання, збірки патріотичних та повстанських пісень, художня література.
Акція «Свій до свого по своє» була зініційована ще у 2003 році Центром Національного Відродження ім.С.Бандери, Молодіжним Націоналістичним Конгресом та Всеукраїнським Благодійним Фондом «Соборність» і протягом кількох років успішно поширює цінні українські книги по всій території України та деяких містах Росії, де є Об’єднання українців Росії.
Метою акції є розповсюдження історичної, навчальної та наукової літератури, раритетних видань, які довгий час були заборонені на території колишнього СРСР, серед навчальних закладів, громадських організацій, музеїв та ін. Тільки за останній рік Молодіжний Націоналістичний Конгрес передав 1 200 000 книг у фонди бібліотек багатьох регіонів України.
Завершальним етапом акції «Свій до свого по своє» на Волині стане передача книг всім районним бібліотекам області.

Прес-служба ВОО МНК
Молодіжний Націоналістичний Конгрес
Волинська обласна організація
43000 м. Луцьк вул.Ярощука,10 тел.(03322)27095
www.Ukrnationalism.org e-mail:volyn_mnk@ua.fm

Bookmark and Share