Благодійність від Рівненської Фундації


На вулицях нашого міста 22 квітня працювали волонтери. Кожен з них мав бейдж-ідентифікатор, захищений печаткою Фонду; індивідуальний номер ідентифікатора співпадав з таким на скриньці, до якої від перехожих збирав гроші даний волонтер. Кожен волонтер мав також певну кількість аркушів із наліпками-сердечками, які роздавав кожному, хто вкинув гроші до скриньки. Стати волонтерами в цей день виявило бажання майже 180 рівнян. Це були як представники рівненських молодіжних громадських організацій, так і просто небайдужа молодь, яка ні в чому не відставала від своїх досвідчених друзів.
Увагу перехожих привертали показові виступи велотріалістів та бейсболістів, що відбулися в центрі міста в рамках акції „Почуйте всі!”.
Всього протягом дня волонтери зібрали 15 489 гривень. Гроші були перераховані на банківський рахунок Фонду, який і займеться закупівлею медичного обладнання у найкращих медичних фірм за тендерним принципом. Медичне обладнання, закуплене Фондом буде передане лікувальним закладам у безкоштовне користування. Усі діти зможуть обслуговуватимуться на означеному медичному обладнанні обов’язково безкоштовно.
У рамках першої акції збору коштів "Почуйте всі!", що відбулась 24 вересня 2006 року серед рівненських перехожих за 12 годин в було зібрано 9229 гривень, за котрі було закуплене два електровідсмоктувачі та рефлектор, що безкоштовно передані в Рівненську обласну дитячу лікарню.
Рівненська МГО „Фундація Регіональних Ініціатив” щиро дякує усім, хто прийняв участь у благодійній акції. Ваша небайдужість до проблеми та кілька гривень повернуть тисячам дітей радість чути батьківський голос.

Bookmark and Share