КИНЬ ПАЛИТИ - ДИХАЙ ВІЛЬНО!


Акція “Кинь палити- дихай вільно” проходила у рамках програми “Ні-палінню!”, організаторами якої традиційно виступили Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, відділ у справах сім”ї та молоді та Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді.

У цей день волонтери Молодіжного Парламенту не тільки на словах переконували перехожих у шкідливості згубних звичок, зокрема куріння, а й надавали їм можливість обміняти цигарки на смачні цукерки, а пачки цигарок – на повітряні кульки. Реакція звісно була різною: дехто відразу погоджувався, дехто швидко йшов геть, кажучи, що він не має часу. Але одне можна впевненно сказати – зовсім байдужих цього дня не було!

За час проведення акції було зібрано більше 5 тис. сигарет, які пішли на виготовлення величезного плакату з написом “Кинь палити”. На імпровізованій сцені, яка зібрала навколо себе багато глядачів, відбувалося справжне дійство: виступав гурт “Техніка читання”, співала Калмикова Христина та запалювали брейкери, які змогли показати присутнім, на що здатна здорова людина. Ведучим шоу-програми став MC ProGektor, який не давав можливості сумувати, розважаючи всіх конкурсами та дотепними коментарями. Увесь час грала музика і бажаючі потанцювати могли зробити це просто у центрі скверу.

На завершення – найцікавіше: цигарки, які залишились, причепили до повітряних кульок та випустили у небо. Символічний акт мав би переконати кожного – ніж пускати своє здоров’я разом з димом, краще запустити те, що це здоров’я відбирає. Таким чином молодь попрощалась з палінням і обрала правильний спосіб життя.Bookmark and Share