в Україні навчається 130 студентів з Таджикистану, 30 з яких - за державними стипендіями


травня 2007 року Міністр освіти і науки України Станіслав Ніколаєнко в рамках роботи ХІІ Конференції міністрів освіти країн-учасниць Співдружності Незалежних Держав, яка проходить в м. Душанбе (Республіка Таджикистан) провів робочу зустріч з прем’єр-міністром Республіки Таджикистан Акілом Акіловим. У ході зустрічі обговорювались питання розвитку співробітництва між країнами в галузі освіти і науки. Станіслав Ніколаєнко зазначив, що сьогодні в Україні навчається 130 студентів з Таджикистану, 30 з яких - за державними стипендіями, і їх число може зрости.

Питання про навчання майбутніх фахівців для Таджикистану обговорювалося й на зустрічі С.Ніколаєнка з міністром енергетики Республіки Таджикистан Ширалі Гуловим. Мова йшла, зокрема, про підготовку інженерів-енергетиків на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

У ході Конференції Міністр освіти і науки України зустрівся з міністрами освіти і науки Російської Федерації Андрієм Фурсенком та Республіки Вірменії Левоном Мкртчяном. Міністри обговорили проекти угод про обмін студентами, викладачами, науковими співробітниками вищих навчальних закладів держав-учасниць СНД.Bookmark and Share

Лучшая мультиварка deshevshe.net.ua/multivarka/.