На Волині відбулася всеукраїнська спортивно-патріотична гра „Звитяга-2007”


Гру вже вдруге проводила Всеукраїнська молодіжна громадська організація „Національний Альянс” та за сприяння Управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації.
У неділю, 29 квітня, відбулося урочисте відкриття табору. Його учасників привітали луцький міський голова Богдан Шиба, радник луцького міського голови Сергій Годлевський, заступник начальника Управління у справах молоді та спорту Ігор Дмитришин, голова Волинського братства ветеранів ОУН-УПА імені Клима Савура Микола Стасюк, представники Ківерцівської райдержадміністрації та районної ради.
Наступного дня розпочалось власне змагання. Було виокремлено дві команди (сотні) – „Чорні пси” на чолі з Павлом Данильчуком та „Лісові чорти” на чолі з Андрієм Бокочем, – які в свою чергу поділялись на менші структурні одиниці: чоти та рої, на чолі яких стояли відповідно визначені чотові та ройові.
Цьогорічна теренівка виявилася значно динамічнішою і непередбачливішою. Обидві команди продемонстрували вміння побудови власної тактики, стратегії, розвідки, фізичної сили та витривалості. Загалом за дві з половиною доби безперервної гри відбулося 5 боїв (для порівняння у минулому році – лише 2).
Уже вранці, на другий день боротьби, „Чорні пси” розбили табір суперника і захопили його прапор. Провід „Лісових чортів” пийняв рішення контратакувати і вже наступного ранку здійснив масований наступ на табір супротивника. У зв’язку з масовими втратами в обидвох командах рішенням Ради вищих спостерігачів до правил гри було внесено зміни – кожному учаснику додали по 2 життя. Прапори ще кілька разів переходили з рук однієї команди до іншої.
За годину до закриття гри сотня „Чорні пси” знову напала на „Лісових чортів”. Їй вдалося не лише відвоювати власний прапор, але й відібрати ворожий. Це мало б означати „чисту” перемогу даної сотні. Однак, оскільки „Чорні пси” згорнули завчасно табір, що суперечить правилам гри, то перемогу було присуджено команді „Лісові чорти”.
Теренівка, безперечно, вдалася. Усі учасники залишали „поле бою” задоволеними, з яскравими враженнями та новими друзями, з бажанням взяти участь у грі в наступному році

Для довідки: Зміст змагу полягав у визначенні кращої команди з двох в ході проведення теренової гри. Кожна команда мала власний табір, де на спеціальній щоглі знаходився її прапор. Завданням кожної команди було заволодіти та втримати до кінця гри прапор супротивника. Виконання цієї вимоги забезпечило «чисту» перемогу однієї з команд.
Кожен учасник змагання мав нарукавну пов’язку відповідного кольору сотні, що символізувало життя. Під час теренової гри сотні могли «знищувати» гравців суперника шляхом зриву цієї пов’язки. Втрата пов’язки означала «загибель». Зірвані пов’язки передавались у Раду вищих спостерігачів, і за їх кількістю визначався результат гри. При встановленні результатів змагань використовувалась спеціальна шкала оцінювання: чим вищий ранг «убитого», тим більше балів отримує команда.

P.S. Фото звіт з теренової гри Ви можете знати на сайті Національного Альянсу.
http://nation.org.ua/component/option,com_zoom/Itemid,65/catid,81/PageNo,2/Bookmark and Share