У Рівному буде молодіжний сайт?


- Інтернет на сьогодні - найоперативніший і найпопулярніший інформаційний ресурс. Наразі не кожна молода людина має можливість відвідувати різноманітні культурно-масові та освітні заходи, або спілкуватись один з одним, - розповіла голова міської організації „Фундація регіональних ініціатив” Вікторія Позняк. - У рамках цього проекту плануємо створити не просто сайт, а Інтернет-портал, за допомогою котрого, молодь міста Рівне зможе не лише отримати корисну для себе тематичну інформацію, а й поділитися власними здобутками.
Портал сприятиме розвитку молодіжних громадських організацій, надаючи їм інформаційну підтримку. „Молодіжки” матимуть можливість донести інформацію про себе та свою діяльність до громадськості. МГО зможуть не тільки інформувати людей про свої починання, а й залучати спонсорів для впровадження соціальних проектів.
Без достатньої поінформованості громадськості залучити спонсорські кошти, скажімо, для роботи з неповносправними дітьми-інвалідами дуже тяжко.
- Коли Інтернет-портал запрацює, плануємо створити окремий розділ, котрий буде зорієнтований на студентство міста, - зауважила пані Вікторія. - Адже в місті сьогодні проживає майже 45 тисяч студентів. Вони зможуть оперативно обмінюватися інформацією зі своїми колегами, обговорювати проблеми, які виникають у їхньому середовищі. Це дасть змогу владі їх своєчасно відстежувати та реагувати відповідно до ситуації. Про представлення молодіжного обличчя міста за допомогою сайту, думаю, навіть говорити не варто. Це солідний крок уперед.
Зараз ФРІ тісно співпрацює з іншими молодіжними організації. Вони готові підтримати їх у цьому починанні. Проте все впирається в кошти. Фундації не може запустити сайт, використовуючи власні ресурси. Їх замало. Залишається шукати підтримку у влади та меценатів. Хоча і тут успіхів небагато. Комісія з питань реалізації молодіжної політики при міськвиконкомі не змогла включити цей проект у перелік молодіжних проектів, на які виділяються кошти з міського бюджету. Відмовили, бо проект фактично поширюється на всю область. Слово на разі за обласним управлінням у справах сім`ї, молоді та спорту та спонсорами. Саме від них залежить чи матиме рівненська молодь офіційне Інтернет-обличчя.

Bookmark and Share