Ніхто не забутий, ніщо не забуто


Генеральним спонсором виставки - конкурсу виступив магазин „Керама”, який увесь час допомагає молоді у проведенні подібних заходів, чим робить дозвілля дітей набагато цікавішим та яскравішим.

На виставку-конкурс було представлено більше 200 робіт із двадцяти двох навчальних закладів нашого міста, у тому числі з школи-інтернату ім. А.С.Макаренка, Кременчуцької спеціалізованої школи інтернату Полтавської обласної ради, будинку дитячої та юнацької творчості, об”єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання. Кожен із учасників відобразив події війни по своєму своєрідні та реалістичні, так як почув із розповідей дідуся та бабусі. Найголовніше, що всі роботи насиченні добром та любов”ю до життя, а це означає, що підростаюче покоління пам`ятає про подвиги тих далеких героїчних часів.

Упродовж усього конкурсу учасники не тільки змогли проявити себе як справжні художники, але й спробувати себе у ролі молодих письменників та написали дуже багато листів з привітаннями для ветеранів, тим самим виконавши одну з умов конкурсу. Ці листи 9 травня о 13:00 волонтери Молодіжного Парламенту Кременчука передали до госпіталю інвалідів війни. Пізніше, малюнки з виставки теж будуть передані до госпіталю.

Нагородження переможців відбулося безпосередньо у день свята 9 травня біля бібліотеки ім.Торубари. У кожній з двох вікових категорій було визначено переможця - у першій категорії від 5 до 8 років переможцем стала Россоха Єлизавета, учениця гімназії № 6, у другій категорії, від 9 до 12 років, перемогу дістав постійний учасник конкурсу, учень ліцею інформаційних технологій № 30 ім.Н.М.Шевченко Яковлєв Дмитро.


Молоді треба більше знати про нашу історію, про героїчні її сторінки, які під час Великої Вітчизняної війни вписували наші діди та прадіди, часто ціною власного життя. Тому, цей конкурс – пам’ять і шана вдячних нащадків за Перемогу – говорить Віталій Малецький, директор Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, стане традиційним і буде проводитися щороку.

Жоден учасник не залишився у цей день без подарунку, усі отримали свої заслужені дипломи та грамоти, а також заохочувальні призи. Адже треба пам’ятати, що головне у житті – не перемога, а участь! А для більшості юних митців ця виставка-конкурс – перша у житті.
Bookmark and Share