ХК «АвтоКрАЗ» запрошує молодь на роботу


Всім відомо, що Кременчук – промислове серце Полтавщини, економіка якого останнім часом не тільки стабілізувалась, а й активно розвивається, тому у місті гостро відчувається нестача висококваліфікованих спеціалістів робочих професій. З метою профорієнтації молоді одне з кращих підприємств міста ХК «АвтоКрАЗ» 11 травня гостинно запросила до себе в гості учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл міста, випускників професійно-технічних училищ і технікумів.
Як зазначила заступник генерального директора ХК «АвтоКрАЗ», депутат міської ради, Наталія Кузнєцова, керівництво підприємства поставило собі за мету не тільки познайомити кременчуцьку молодь із виробництвом вантажних автомобілів, а й показати в яких умовах працюють його робітники, яку заробітну плату і соціальні послуги отримують. Наталія Володимирівна говорить, що сьогодні автомобільний завод твердо стоїть на ногах, середня заробітна плата спеціалістів робітничих спеціальностей складає близько 1500 грн. Крім того, робітнича молодь має можливість за рахунок підприємства заочно отримувати вищу освіту у вищих навчальних закладах та пакет соціальних послуг, який вони навряд чи отримають, працюючи у приватних підприємців.
Для близько 170 молодих людей керівництвом заводу було організовано екскурсію по його цехам. Юнаки та дівчата із великою зацікавленістю познайомилися з роботою експериментального, пресового, складального цехів, подивились на яких станках і в яких умовах працюють робітники і ,безумовно, результат – вихід машин з конвеєру. Але найбільший інтерес викликали показові виступи автомобілів ХК «АвтоКрАЗ» на нещодавно збудованому випробувальному майданчику. Вони переконливо довели, що авто, які випускаються на кременчуцькому автомобільному заводі – одні з кращих у своєму класі. Наприкінці екскурсії з молодими людьми зустрівся генеральний директор ХК «АвтоКрАЗ» Сергій Сазонов, який запросив їх після закінчення навчальних закладів влитися у дружну трудову родину кременчуцького автомобільного заводу.

Bookmark and Share