Знову разом, разом з ФРІ


Отож, гарно попрацювавши, можна і гарно відпочити. В неділю, 13 травня, 35 найактивніших учасників акції виїхали на відпочинок за місто. Весняна природа, привітне сонце створювали гарну невимушену атмосферу, в якій волонтери провели цілий день. Організатори виїзду подбали і про чудовий настрій волонтерів. Фундація провела цілий ряд розважальних заходів та ігор. Найбільше учасникам сподобався «Шкарпеткобол», а також зімпровізовані змагання з волейболу та баскетболу. Справжню майстерність показала молодь під час гри в мафію, яка ні в чому не відставала від своїх досвідчених друзів з Фундації.
Досить насичена програма відпочинку не завадила молоді гарно перезнайомитися і побачити хто є хто. Крім відпочинку молодь також активно цікавилася і самою роботою нашої організації. Члени Фундації, звісно, провели потужну агітаційну пропаганду. Внаслідок чого, більша половина учасників відпочинку, виявили бажання приєднатися до активістів ФРІ.
Отож вже з наступного дня Рівненська Фундація розпочала свою роботу з новим молодечим запалом та енергією. А, за ініціативою нових членів ФРІ, вже розпочато підготовку до нових цікавих проектів.Bookmark and Share