Дні Європи на Полтавщині


12 травня в рамках святкування днів Європи в Україні, у Полтавському національному університеті ім. Ю. Кондратюка Студентське Братство Полтавщини провело круглий стіл присвячений проблемі інтеграції України до ЄС. На круглому столі були присутні студенти Полтави, багато з яких одночасно представляли ГО “Чиста Україна”.
Спочатку присутнім було продемонстровано фільм про історію та перспективи ЄС та наведено результати соціологічних досліджень щодо готовності населення Європи прийняти Україну. Студенти обговорили можливість та доцільність вступу України до ЄС, зійшовшись та тому, що ЄС відкриває широкі перспективи для України і варто цим скористатися, але щоб гідно увійти в європейську родину необхідно не поспішати та вивести нашу державу на європейський рівень і вже тоді увійти до ЄС як рівноправний партнер. Потім учасники утворили групи для розробки наступних тем: “Причини вступу України до ЄС”, “Загрози для України при вступу до ЄС”, “Популяризація Європи на теренах України” та “Роль молоді у процесі інтеграції України до ЄС”. По завершенню обговорення кожна група представила своє бачення розглянутих проблем.
Результатом круглого столу стала резолюція, яка ухвалила популяризувати європейські цінності в інформаційному просторі Україниі зокрема Полтавщини, продовжити дискусію щодо здобутків та втрат від вступу України до ЄС та рекомендувати управлінню з питань молодіжної політики полтавської ОДА всіляко підтримувати заходи спрямовані на інформування молоді щодо проблеми відносин Україна – ЄС.

Заступник голови ПОО “Чиста Україна”
Жуковська Ольга (Рошен)
8-097-9505268
patriot21st@yandex.ru

Bookmark and Share