На Волині визнали, що в програмах партій-переможниць більше піару, ніж реальності


У «круглому столі» взяли участь голова Луцької міської організації ВО «Батьківщина» Григорій Пустовіт, заступник голови ВОО ПР Віктор Ковальчук, керівник Луцької міської організації СПУ Микола Пугач, заступник голови виконкому ВОО НСНУ Михайло Наход, керівник проекту «Впровадження механізму громадського моніторингу за виконанням програм кандидатів на виборах 2006 року у Волинській області» Олександр Шишолик, експерт проекту Олександр Новосад, юрист АЗПМВ Петро Верзун.
Як свою основну післявиборчу роботу більшість партійних представників назвали відкриття громадських приймалень партій та депутатів.
Григорій Пустовіт вважає, що політичне життя й досі бурлить, але вже на рівні фракцій у радах. Щодо оцінки програм, то він сказав, що люди програм не читають, а орієнтуються на лідерів. Віктор Ковальчук запропонував присутнім «не гратися в пінг-понг», а реально підтримувати громадські організації та впроваджувати політичні обіцянки в життя. Михайло Наход вважає, що ще рано оцінювати впровадження програм політичних партій в життя, бо пройшло після виборів лише кілька місяців. На його думку, свою діяльність партії повинні доносити до громадськості через ЗМІ та партійну пресу. Микола Пугач запевнював присутніх, що розколу в СПУ не було.
Петро Верзун запевнив партійців, що громадські організації будуть відстежувати та виявляти невиконання виборчих партійних програм, щоб люди судили партії за їх реальними справами, а не обіцянками.
На «круглому столі» також було презентовано довідник «Соціальні програми дій переможців виборів 2006 року у Волинській області за результатами громадського моніторингу».Bookmark and Share