В Кіровоградській області продовжується реалізація моніторингу молодіжної політики


Вже проведено соціологічне опитування 8 районів у т.ч. міст обласного підпорядкування – 4: Кіровоград, Олександрія, Світловодськ, Знам’янка; та 4 - районного підпорядкування: Бобринець, Новоархангельськ, Добровеличківка, Новоукраїнка.
Також ще проводяться фокус-групи до яких входять представники молодіжних громадських організацій, молоді сім’ї, представники працюючої молоді та із малозабезпеченої молоді з метою дослідження молодіжної політики та уточнення справжнього ставлення молоді до питань такої політики.
Діяльність проекту пов’язана з оцінкою відкритості органів державної влади, відповідності державної молодіжної політики реальним потребам молоді, ефективність її реалізації.
Слід зазначити, що на даний момент в області склалася ситуація певного нерозуміння актуальності та важливості молодіжної політики з боку органів влади та відповідних установ, що її здійснюють.
Крім того, в області не здійснювався моніторинг за діяльністю органів державної влади, що здійснюють молодіжну політику, а тому відсутня методологія дослідження та повна відсутність поінформованості за їх діяльністю та ефективністю.
Саме тому, враховуючи таку ситуацію на Кіровоградщині і був створений цей проект, метою якого є підвищення рівня якості, результативності, інформаційної відкритості щодо реалізації державної молодіжної політики в області, шляхом моніторингу діяльності відповідних установ та вироблення для них рекомендацій.

Контакти:
Світлана Гаращенко
+380675202073
svitlana_kirovograd@bigmir.net

Bookmark and Share