Білоруська молодь - не бездіяльна опозиція


Про це говориться в розповсюдженому вчора маніфесті «Час перемагати».

Своє рішення демократична молодь пояснює тим, що «опозиційна коаліція по суті імітує стратегію й тактику боротьби з режимом, що й пояснює стійко кон'юнктурний характер її рішень».

«Керівництво старої опозиції, що захлинулось в суперечках і визначеннях своїх конфігурацій і повноважень, приводило опозицію до програшу раз за разом в 1996, 2001, 2004 і 2006 роках. За увесь час свого існування вона не наблизилися до створення позитивного порядку денного для Білорусі, постійно пропонуючи суспільству лише «лозунгову» реальність», - підкреслюється в маніфесті

Молодіжні організації, називаючи себе «представниками нового політичного покоління білорусів» закликали учасників цивільних груп і співтовариств, всіх білорусів, зацікавлених у змінах, до солідарності в справі реального об'єднання зусиль.

«... не заради «консолідації» інтересів і амбіцій лідерів, а заради перемоги над режимом А. Лукашенко, при якому Білорусь приречена залишатися політично й економічно неспроможною. Ми пропонуємо прихильникам діяльної протидії диктатурі приєднуватися до нас, а не допомагати імітувати боротьбу в «ляльковому королівстві» старої опозиції», - говориться в документі.

Молодіжні організації також заявили, що відкидають «діалог із владою, запропонований лідерами старої опозиції на конференції у Вільнюсі», оскільки впевнені «у політичної недоговороздатності білоруського президента», виступили проти «фактичної легітимації опозицією фальсифікованих підсумків президентських виборів 2006 року, а також визнання де-факто права Лукашенко на третій і наступні президентські строки», а також проти «розпалення надій на номенклатурний переворот».

«Ми вважаємо, що рішення проблеми демократизації Білорусі можливо тільки в результаті появи нового відповідального покоління молодих лідерів Білорусі, не причетних до «стратегії вічних поразок і боротьби заради боротьби», здатних і готових перемагати», - висловили надію представники молодіжних організацій.

Джерело: AFN

Bookmark and Share