Молодих політичних лідерів навчали на семінарі в Ужгороді


Протягом 19-20 травня в Ужгороді відбувався семінар для молодіжних лідерів, організований Міжнародним Республіканським Інститутом. Участь у семінарі взяли близько 40 представників припартійних молодіжних організацій області – МСНУ, СМС, Молодь регіонів, УНМ, Батьківщина молода. Так само були присутні і представники молодіжних громадських організацій Закарпаття, зокрема «Фундації Регіональних Ініціатив», КАПЛ «Вестед» (м. Ужгород), ЗОБФ Карітас св..Мартіна (м. Мукачево) та «Перспектива» (м. Перечин).
Для учасників семінару були прочитані лекції: «Розбудова молодіжної політичної організації», «Шляхи активізації молоді у виборчих процесах», «Моделі молодіжних рад в Україні», «Розвиток лідерства в контексті розвитку організації», «Стратегія і тактика комунікацій з громадськістю» тощо. Лекторами Олександром Яремою, головою науково-експертної ради Фонду політичних стратегій, та Михайлом Сеничаком, депутатом Чернівецької облради, також були запропоновані цікаві практичні вправи для аудиторії щодо розвитку лідерства та розбудови організації.
Міжнародний Республіканський інститут був заснований 1983 року як неприбуткова організація, метою якої стало сприяння розвитку демократії, свобод, самоврядування та законності. МРІ здійснював свої програми у більш ніж 100 країнах світу і зараз активно працює у понад 55 країнах. Уже 14 років МРІ функціонує в Україні, проте це був перший навчальний семінар, проведений Міжнародним Республіканським Інститутом в Ужгороді.Bookmark and Share