Бізнес і освіта: неминучість співпраці


Міністр освіти і науки України Станіслав Ніколаєнко 2 березня 2007 року у виступі на розширеному засіданні Колегії Міністерства освіти і науки України з питань вищої школи визнав, що без участі підприємців та бізнесменів не можливо стовідсотково осучаснити зміст вищої освіти, визначити правильні обсяги підготовки спеціалістів, оновити базу університетів, вирішити питання практичної підготовки студентів та їх працевлаштування.

Отож, нині бізнес-спільнота отримала шанс стати „агентом змін” у подальшому розвитку української освіти. Десятки тисяч молодих українських студентів закінчують університети й інститути без набуття знань і навичок, необхідних для практичної роботи, і працедавці стикаються з реальною проблемою. Національна система освіти потребує допомоги від бізнес-спільноти, щоб посилити спроможність підготувати критичну масу добре освічених управлінців і фахівців з відповідними знаннями і навичками відповідно до сучасних потреб бізнесу.

Мета налагодження співпраці бізнесу й освіти – піднести освітні стандарти, посилити мотивацію студентів до навчання, покращити навчальну програму й осучаснити підручники, надати можливості для розвитку викладацьких кадрів з тим, щоб вищі навчальні заклади України могли готувати висококваліфікованих, мотивованих, з необхідними сучасному бізнесу знаннями і навичками випускників, які забезпечили б конкурентноздатність українського бізнесу.

ЦЯ КОНФЕРЕНЦІЯ – МОЖЛИВІСТЬ ДЛЯ БІЗНЕСУ ВИСЛОВИТИ СВОЮ СТУРБОВАНІСТЬ СТАНОМ ОСВІТИ БЕЗПОСЕРЕДНЬО ЛІДЕРАМ ОСВІТЯНСЬКОЇ СПІЛЬНОТИ УКРАЇНИ Й ПРОДИСКУТУВАТИ З НИМИ ШЛЯХИ СПІВПРАЦІ, А ДЛЯ ОСВІТЯН – МОЖЛИВІСТЬ НАЛАГОДЖЕННЯ ПАРТНЕРСТВ З БІЗНЕСОМ.

Програма конференції формується, і організатори заохочують як лідерів бізнесу, так і освітян зголоситися для обговорення на конференції таких питань:

• Що нині відбувається з освітою в Україні?
• Переваги й недоліки сучасної української системи освіти і яким чином це впливає на бізнес й економіку?
• Що випускник має знати і вміти, щоб задовольняти потреби роботодавців сьогодні?
• Що бізнес вимушений робити, щоб ліквідувати прогалини у знаннях і навичках випускників?
• Яким чином бізнес може допомогти освіті?
• Яким чином соціальні інвестиції бізнес-спільноти зможуть зробити реальні зміни в системі української освіти?
• Як уряд може допомогти налагодженню академічній спільності співпрацю з бізнесом, покращити рівень навчання і стимулювати інвестиції бізнесу в освіту?

Впродовж конференції буде можливість продискувати існуючі проблеми сучасної освіти й поділитися досвідом успішних партнерств між бізнес-компаніями та навчальними закладами, а також обговорити нові можливості для покращення якості менеджмент-освіти в Україні.

Якщо Ви бажаєте виступити під час цього заходу, організувати презентацію успішних проектів співпраці з бізнесом, або Ваш навчальний заклад чи партнерська компанія зацікавлені обговорити можливості спонсорської підтримки цього заходу чи залученості до підтримки наступних конференцій для викладачів, студентів та адміністраторів, будь ласка, контактуйте з Олександром Сидоренком, директором Консорціуму із удосконалення менеджмент-овіти в Україні, e-mail: sydorenko@ceume.org.ua, тел. (044) 248 7239, 248 7249

Додаткова інформація про конференцію розміщуватиметься на сайті:

http://management.org.ua/conference/2007/partnership

Дата проведення: П’ятниця, 20 квітня 2007 р.

У конференції зможуть узяти участь лише зареєстровані учасники;
кількість місць обмежена;
обслуговування замовлятиметься відповідно до списку зареєстрованих не пізніше ніж за 5 днів до початку заходу.

Прохання дотримуватися термінів реєстрації!

Для преси акредитація обов’язкова,
вона закінчується о 10 год. 16 квітня.

Терміни для реєстрації та акредитації встановлені у відповідності з вимогами до проведення заходів у конференц-центрі „CenterPoint”

Автор : Олександр Сидоренко


Bookmark and Share