"Молодь Києва проти наркотиків"


На кожному шоу протягом кількагодинного дійства молодь демонструвала свої вміння та таланти. Перед киянами виступали молоді творчі особистості: гурти “Freedom” та “Matches 8”; ді-джеї Слон, Шпіон, Майк; ведучі м-сі Віталік і Віктор та інші креативні молоді люди. Глядачі шоу також приймали участь у цих яскравих та динамічних дійствах. Організовувались творчі конкурси, їх переможці отримували патріотичні книжки та лимонади. У процесі таких цікавих дійств лунали заклики проти наркотиків та інформація про їх згубний вплив, паралельно роздавалися інформаційно-пропагандивні листівки. А на завершення кожного заходу для його молодих гостей улаштовувалась дискотека. Для отримання навичок по організації антинаркотичних пропагандивно-розважальних заходів, під час проведення шоу залучалась до їх, проведення київська молодь, котра мала досвід вживання наркотиків. Так, у рамках програми "Музичні шоу "Молодь Києва проти наркотиків", була привернута увага громадськості Києва до проблем столичної молоді та підвищена інформованість молоді столиці про згубний вплив наркотиків; частково підвищена громадська активність молоді та залучена частина молоді Києва, котра мала досвід вживання наркотиків, до боротьби проти наркоманії.Київ, 21.05.07, №194.Голова Київської міської організації
Спілки Української Молоді Володимир Мозговий


P.S. По результатам проведених заходів, відповідно до Програми “Музичні шоу “Молодь Києва проти наркотиків, 21 травня 2007 р. проведено прес-конференцію (на вул. Ярославів Вал, 9). Реліз прес-конференції разом із фотографіями із шоу та конференції буде розмішено, через кілька днів, за адресою: http://www.sum.org.ua/narkota.htm

Молодь Києва проти наркотиків
Кальоса (трамадол, трамалгін та інші барбітурати) – «Вбивають» людину. Виникають різноманітні захворювання: виразка шлунка, проблеми з печінкою, приступи епілепсії. Людина починає гнити – руки, пальці. Порушується психіка.

Вінт (первітин) – Призводить до підвищення кров'яного тиску, пошкодження кровоносних судин мозку, інсульту, судом, безсоння, пошкодження печінки, нирок, легенів. Як наслідок – смерть.

Кокс (кокаїн) – Призводить до незворотних пошкоджень кровоносних судин, серця, мозку, печінки, нирок, легенів, тканин носа (при вдиханні наркотику), втрата апетиту й ваги. Сильне руйнування зубів при втиранні в ясна. З’являється важкість дихання (при курінні), інфекційні захворювання та зараження при внутрішньовенному введенні. Як наслідок – смерть.

Екстазі – Негайні ефекти: нездатність розсудливо мислити; підвищене потовиділення; зніяковіння; депресія; безсоння; параноя; напруження м'язів; мимовільне скреготіння зубами; нудота; розмитість зору. Довгострокові ефекти: пошкодження мозку; пошкодження нервових волокон і нервових закінчень; депресія, неспокій і втрата пам'яті; відмова нирок; геморой; психоз; серцево-судинний колапс; конвульсії; смерть.

Григорій Хижняк (гравець баскетбольного клубу “Київ”): Щорічно від уживання наркотиків гине багато тисяч молоді, якщо ви не хочете поповнити цей список, то перегляньте свої погляди на життя. Краще займатися спортом.

Михайло Єфімов (Dj Mike): Досить “зєвать”, курить, “хапать” і пристосовуватися до життя, потрібно будувати своє яскраве майбутнє. Якщо ми не зробимо, для нас ніхто не зробить.

Віктор Рог (історик): Дітки, не бавтеся наркотиками, не переходьте дорогу на червоне світло, не тикайте пальці в розетку – буде вава. Чистіть зуби після їди.

Володимир Мозговий (Голова Київської міської організації Спілки Української Молоді):

Найкраще – це реальне життя, а не ілюзія викликана тимчасовим, сумнівним “кайфом”. Зосередьтеся на якомусь хобі, або займіться творчістю (музикою), спортом чи громадською діяльністю.

Повідомте про “нарко-бариг”: 289-13-24, 226-26-27 (цілодобово).
Подзвоніть (лінія довіри), якщо вам не добре: 408-06-91 (з 9 до 18).
Отримати свіжу інформацію про хід цієї акції можна на сайті, за адресою: http://www.sum.org.ua


Bookmark and Share