Заява висвітлює позицію НДЛМ щодо ситуації в Буковинській фінансовій академії:


ЗАЯВА Народно-демократичної ліги молоді з приводу цілеспрямованого і довготривалого переслідування за політичні погляди ректора Буковинської фінансової академії, голови Чернівецької обласної організації НДП Володимира Прядка.
13 травня 2005 року, викладачі та студенти Буковинської фінансової академії не приступили до занять. Сьогодні академія була порожня, і справа тут зовсім не у травневих вихідних а в тому, що її ректора – В.Прядка, який обіймає дану посаду вже більше 16 років, та користується заслуженим авторитетом як серед викладачів так і серед студентів, звільнили.
Головною підставою для звільнення було висунення звинувачень в «агітації за тодішнього провладного кандидата у Президенти України». На підтримку ректора виступили переважна більшість студентів та викладачів академії. До речі, спеціальна комісія Мінфіну, яка працювала у ВУЗі у квітні нинішнього року не висунула до Володимира Прядка професійних звинувачень. Отже, за відсутністю інших підстав проти ректора академії було порушено кримінальну справу, яка й стала фактичним приводом для відсторонення від роботи на період розслідування.
Ми, молоді Народні демократи, солідарно підтримуємо позицію студентів та викладачів Буковинської фінансової академії - виступаємо за збереження демократії в Україні, дотримання Конституції в країні, недопущення маніпуляції народом та висловлюємо різкий протест діями влади, яка вдається до політичних репресій щодо людей, які відкрито заявляли про свій вибір та відстоювали його у час попередньої виборчої кампанії.
Ми звертається до Президента України Віктора Ющенка, Голови Верховної Ради Володимира Литвина, Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко з вимогою вжити рішучих заходів щодо забезпечення політичної стабільності в країні та проведення політичного діалогу між різними політичними силами задля досягнення злагоди та порозуміння в суспільстві.

Голова НДЛМ
В.Крутько
Київ, 14 травня 2005 р.

Bookmark and Share