Чернігівщина святкує День Європи


Закінчення реалізації проекту коаліції громадських організацій "Громадська експертиза реалізації державної політики європейської та євроатлантичної інтеграції в Чернігівській області" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" стала мовби початком святкування Дня Європи в Чернігові та Чернігівській області. 15 травня відбувся круглий стіл за підсумками реалізації проекту, а 18 травня під час зустріч з журналістами учасники коаліції - Геннадій Максак - президент Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень, Юрій Вдовенко - член експертної групи, Оксана Стельмах - представник ГО "Молодіжний інформаційний центр" та Юрій Ткач - голова ЧМГО "Євроклуб" - розказали, як в Чернігівській області реалізується державна політика європейської та євроатлантичної інтеграції.Того ж дня, а також наступного, 19 травня, в смт Куликівка та с. М.Коцюбинському відбулися заходи акції „Дорожня карта до Європейського Союзу”, яка реалізується управлінням з питань внутрішньої політики облдержадміністрації, громадськими організаціями „МоЦАРТ” та „Євроклуб” з нагоди Дня Європи.

Кілька сотень куликівців та жителів М.Коцюбинського мали змогу отримати інформаційно-просвітницькі матеріали про Європейський Союз, історію створення, етапи розвитку, його відносини з Україною. Перед присутніми виступили заступник начальника управління з питань внутрішньої політики Юрій Музика та керівник ЧМГО Юрій Ткач, які мали змогу у безпосередньому спілкуванні надати інформацію про позитивні та негативні сторони членства в ЄС. Інформаційні матеріали були передані також до місцевих шкіл.

Після спілкування усі бажаючі мали змогу переглянути мюзикл, який поставили волонтери „Молодіжного центру „АРТ” (МоЦАРТ).
Святкування Дня Європи продовжиться і на наступному тижні.

Джерело : ЧМГО "Євроклуб"
Автор : Юрій ТкачBookmark and Share