УСС проти туберкульозу


Як відомо, в Україні розповсюдження епідемії туберкульозу, по великому розрахунку, відбувається не біологічно, а, навпаки, від незнання населення про проблему. Проте, проблема полягає у тому, що населення недостатньо інформоване про профілактичні методи, про методи обережності і т.д. Проблема є, просто чомусь її не помічають.
Показник первинної інвалідності працездатного населення унаслідок туберкульозу в Україні за останній десяток років збільшився майже в 2 рази - з 2,0 до 3,9 на 10 тисяч працездатного населення.
Найвищі показники захворюваності всіма формами туберкульозу протягом багатьох років фіксуються в Херсонській, Луганській, Миколаївській, Донецькій, Одеській, Харківській областях. Вони перевищують середньостатистичні по Україні в 1,5-2 рази.
Сподіваємося, що за допомогою цього проекту проблема епідемії висвітиться для українського народу.
Українська Студентська Спілка буде приймати найактивнішу участь у висвітленні інформації про попереджувальні фактори боротьби з цим вірусом у ЗМІ, та призиває усі ЗМІ відкликатися на подальші заяви від учасників конкурсу та організаторів.
Українська Студентська Спілка наголошує на тому, що туберкульоз є однією з глобальних проблем сучасності, та на подолання цієї проблеми населення нашої держави повинно іти разом.

З повагою,
Голова ДОО УСС
М.Ю. Константинов
Bookmark and Share