Проект, який реалізується Дніпропетровським Центром молодіжного співробітництва


Дана програма спрямована на вироблення та запровадження в області політики партнерства між трьома основними секторами сучасного демократичного суспільства: владою, бізнесом і громадянськими структурами.
Метою Програми є сприяння ефективному досягненню цілей розвитку територіальної громади області, розв’язання нагальних соціальних проблем, становленню повноцінного громадянського суспільства та появі справжніх суб’єктів відкритої, публічної політики шляхом формування політики міжсекторного партнерства та розробки ефективних механізмів її реалізації.
Публічне обговорення необхідності впровадження програми відбулось під час проведення громадських обговорень та семінарів в містах області. Науковим підґрунтям розробки Програми стало проведення комплексного дослідження щодо визначення ефективних шляхів та механізмів міжсекторного партнерства у громадах області.
Програма розроблена робочою групою, сформованою з представників влади, канадських та українських наукових експертів з питань розвитку трьохсекторного партнерства, бізнес асоціацій і соціально-орієнтованих недержавних громадських організацій у межах проекту «Трьохсекторне партнерство для впровадження ефективної політики розвитку місцевих громад», який реалізується Дніпропетровським Центром молодіжного співробітництва, Дніпровською Асоціацією розвитку регіонів спільно з Дніпропетровською обласною радою за сприяння програми "Радники з державної політики на підтримку реформ в Україні" Канадського Бюро Міжнародної Освіти та фінансової підтримки Канадського Агентства Міжнародного Розвитку.
Михайло Страшкін, керівник проекту, голова правління Дніпропетровського Центру молодіжного співробітництва, strashkin@adm.dp.ua
Анастасія Добровольська, координатор проекту, президент „Дніпровської Асоціації розвитку регіонів”, dard2005@gmail.com

49004, Дніпропетровськ, пр. Кірова 2, кім. 120.
Тел.: (056) 744 – 79 - 32,
Тел/факс: (056) 740 – 31 – 86.
Bookmark and Share