Звернення до студента !


Шановний студенте , коли ти поступав до вищого навчального закладу ти розраховував на чесні, прозорі та зрозумілі правила навчання. Сьогодні ж, після кількох років навчання, ти дізнався, що твоє право отримати повну вищу освіту (диплом магістра чи спеціаліста) обмежене наказом Міністерства освіти та науки.
Відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України:
«Прийом до вищих навчальних закладів на всі освітньо-професійні програми підготовки молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра здійснюється за конкурсом на підставі результатів вступних випробувань незалежно від форми власності вищого навчального закладу та джерел фінансування навчання…порядок прийому на навчання за освітньо-професійними програмами спеціаліста та магістра, який повинен враховувати, що особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра в цьому або іншому вищому навчальному закладі за відповідним напрямом підготовки, незалежно від джерел фінансування, форми та року закінчення навчання, беруть участь у загальному конкурсі за результатами фахових вступних випробувань».
Тобто тепер студент змушений після закінчення 4 курсу складати нові вступні іспити для продовження навчання. В умовах, коли склалася багаторічна практика зарахування студента на 5 курс для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівнів спеціаліста, магістра на підставі успішності навчання впродовж 4 років, є неприпустимим раптове, не прогнозоване запровадження міністерством нових правил навчання без попереднього обговорення та повідомлення студентів.
Вважаємо, що такі та подібні правила, що погіршують попереднє становище студента повинні обумовлюватися при вступі до вищого навчального закладу.
Вимагаємо, щоб дія наказу Міністерства освіти та науки України № 84 від 5.02.2007
«Про затвердження Умов прийому до вищих навчальних закладів України» була зупинена.

Прийди і захисти своє право!


Повідомляємо, що у середу, 14 березня, відбудеться студентський мітинг та піша хода студентів до управління освіти ЛОДА.
Мета: прийняття звернення до Міністра освіти та науки України Ніколаєнка С.М. з вимогою припинити дію окремих норм наказу Міністерства освіти та науки України (наказ № 84 від 05.02.2007) «Про затвердження умов прийому до вищих навчальних закладів України», які передбачають для студентів нові умови навчання – вступ на 5 курс навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів магістра та спеціаліста.
Місце проведення: площа біля пам’ятника І.Франку, вул. Університетська.
Час проведення: 11.00 – 12.00.
Час пішої ходи – 12.00 – 12.30
Кількість людей: 1000 чол.

Організатори:
Об’єднання студентів-правників голова Марта Галабала
Молода Дипломатія президент Божена Ципук
Студентське братство Львівщини голова Богдан Хруставчук
Християнсько-Демократичний Союз Молоді голова Олександр Ружицький
(тел. 80504137746)


Bookmark and Share