Чому студентів НДУ ім.М. Гоголя досі залякують ?


Мабуть, кожен погодиться, що студенти відігравали чи не найактивнішу роль під час Помаранчевої революц .Вони мерзли, голодували, переслідувались, а зараз частина з них опинилась там, де була до революції . На приклад Ніжинського державного університету імені М. Гоголя, можна побачити загальнодержавну ситуацію провінційних університетів.
Сюжет класичний: ректор Яковець В.П. колишня довірена особа В. Януковича, яка чинила протиправні дії під час виборів, досі обіймає посаду ректора. Людина, за наказом якої проводились рейди по гуртожитках з метою вилучення опозиційних матеріалів та символіки, залякування та облік студентів, які брали участь у
мітингах на підтримку нині діючого президента, застосовувались індивідуальні бесіди з студентами та викладачами, позиція яких була на думку ректора "неправильною". Мали місце систематичні примусові
зібрання студентів, де проводилась агітація на підтримку одного кандидата обливання брудом іншого не
обійшлось без зігнання студентів на зустріч з Януковичем, присутність яких контролювалась кураторами та складеними заздалегідь списками. Врешті -решт людина, яка розповсюджувала брехливі чутки та наклепи, як про "підкуплених помаранчевих" студентів (тобто нас), так про нині діючого Президента України та його родину. Ще на посаді ректора!!!
Підчас помаранчевої революції В.П.Яковець також відзначився, викликавши машину держ. охорони з автоматами в бронежелетах на студентів, які блокували двері університету в знак протесту проти фальсифі- кацій 21.11.2004. Розслідування вимагає нформація ( яка зараз категорично замовчується і спростовується), щодо спроби розігнати студентів за допомогою пожежної машини. Крім цього індивідуальні погрози та обі-цянки "пригадати" все на сесії .
Це було в минулому, а що ж ми маємо зараз???
Лише бажання Яковця В.П. всидіти на теплесенькому місці ректора.
Після підняття питання студентами про те, що людина, яка вчинила подібні речі не має права обіймати посаду ректора, почались систематичні (щоденні ) бесіди, не гребуючи погрозами, залякуваннями, декани видно совість втратили зовсім, не кажучи вже про якісь моральн цінності. (Ну влаштуйте нам О.А.Лаври-- ненко різню, яку ви обіцяли, привселюдно, а не наодинці в себе у кабінеті ).
Ситуація взагалі переходить всі допустимі розумні межі у випадку покривання ректором викладача правознавства!!!? Полуляха В.В.(полковника міліції у відставці ), який нині не покараний навіть не
звільнений з роботи за організацію фальсифікацій за відкріпними талонами 21.11.2004р., інакше як
насмішкою над законом, взагалі над існуванням такого, ми-студенти НДУ м. Гоголя назвати не можемо.
Найбільше болить за те, що це діється за мовчазно згоди влади, у яку ми вірили за яку боролись. Невже за це ми так довго мерзли? За те, щоб нас залякували пресували зараз!? Як можна розпалювати вогонь патрі- отизму , гордості за свою країну, а потім знову нас втоптувати в бруд від бірати те, за що ми боролись, про що мріяли, відібрати Свободу.
Хотів би звернутися до високопосадовців нашої держави: Хоча надія вмирає останньою, вона все ж таки вмирає .
Я хочу, щоб кожен з вас подумав над тим, хто коли буде за це відповідати чи відповість взагалі .
Відкрийте врешті решт очі подумайте за що ж студент в Ніжинського державного університету ім. М.Гоголя так переслідують.
Студенти НДПУ ім. М. Гоголя

Всім хто може чим небудь допомогти у цій справі прохання звертатися до в.о. голови Чернігівської міської організації УСС Олександра Ясенчука тел. моб. 80665182731
14001 Чернігів вул. Щорса 4

Bookmark and Share