Станіслав Ніколаєнко вимагає зупинити збір коштів зі школярів


Станіслав Ніколаєнко вважає, що наявність таких фактів свідчить про зниження персональної відповідальності керівників місцевих органів управління освітою і навчальних закладів, недостатній контроль з їхнього боку за діяльністю посадових осіб.

Міністерство освіти і науки застерігає обласні управління освіти та керівництво навчальних закладів від подібних випадків і закликає:

- Недопущення збору коштів на організацію заходів працівниками навчальних закладів та їх використання без відповідного бухгалтерського обліку.

- Забезпечити належні умови для проведення державної підсумкової атестації та державних екзаменів в навчальних закладах.

- Заздалегідь розпочати підготовку до організації і проведення випускних вечорів, як до події, що підсумовує багаторічну навчальну і виховну роботу педагогічного колективу.

- Посилити контроль за поведінкою випускників у громадських місцях.

Відповідальність за незаконний збір коштів, незалежно від того, хто збирає і для якої мети вони призначаються та за дотримання громадського порядку, поведінки та безпеки учасників заходів, незалежно від місця їх проведення, покладається на керівників навчальних закладів та установ освіти.Bookmark and Share