Буде проведено чисельні просвітницькі заходи серед молоді


Його презентація відбулась в облдержадміністрації за участю керівництва області, головного управління охорони здоров’я й медичних установ, а також керівництва Агентства США з міжнародного розвитку, що фінансує даний проект. Як було відзначено на відкритті, вищезазначений проект намагається покращити стан здоров’я чоловіків, жінок та сімей, які проживають саме на Дніпропетровщині (адже цей регіон став переможцем національного конкурсу серед 21 області України) й одночасно допомогти їм прийняти сучасні практики репродуктивного здоров’я, що зможуть покращити життя сімей та допоможуть здоров’ю матерів і дітей та знизять рівень безпліддя. До того ж, він має на меті допомогти змінити показники високого рівня абортів, інфекцій, що передаються статевим шляхом, а також зменшити рівень безпліддя.

З приводу відкриття проекту директор офісу здоров’я та соціальних перетворень Агентства США з міжнародного розвитку Ненсі Годфрі привітала обласне управління охорони здоров’я Дніпропетровської області з перемогою в національному конкурсі, який проводився проектом “Разом до здоров’я” в минулому році. “Двадцять одна область подала заяву на участь у конкурсі, але Дніпропетровську область обрав визначний оцінюючий комітет як переможця за дотримання встановлених ним критеріїв” —відзначила Ненсі Годфрі й побажала регіону успіху на початковому етапі впровадження проекту.

Проект “Разом до здоров’я” буде працювати на Дніпропетровщині ще й для того, щоб зробити послуги з планування сім’ї та репродуктивного здоров’я доступнішими для населення, покращити якість цих послуг й наблизити їх до всесвітніх стандартів. Також проект навчатиме чоловіків та жінок щодо важливості послуг планування сім’ї для того, щоб вона була здоровою, а також переваг цих послуг над абортом.

Проект уже уклав угоду з фармацевтичними компаніями та аптеками області, щоб розширити асортимент товарів за доступними цінами.

В межах проекту будуть також підготовлені відповідні фахівці з лікарів, акушерок ФАПів, патронажних медичних сестер, проведено чисельні просвітницькі заходи серед молоді, створено банк методичних та освітніх матеріалів, встановлено автомати для засобів контрацепції у місцях, найбільш доступних для молоді та ін.Bookmark and Share