Дніпропетровська ОДА відзначила кращих науковців області


Євген Бородін у своєму виступі зазначив, що сьогодні у Дніпропетровській області працює 12 тис. науковців у 109 наукових установах. Гордістю області є 140 докторів наук та 800 кандидатів наук. Плідна співпраця облдержадміністрації з цими людьми стала втіленням у життя плану конкретних дій для подальшого розвитку науки на Дніпропетровщині.

Присутні мали змогу поділитися з керівництвом своїми досягненнями та перспективами роботи на майбутнє. Так голова Ради Ректорів Володимир Большаков розповів про Фонд соціальної допомоги вченим. Ця установа є повністю благодійною та допомагає науковцям, які опинилися у скруті.

А школа молодих учених, яка вже досить успішно функціонує на Дніпропетровщині, єдина в Україні. Її мета - виховати з молодих лідерів науковців. Для цього у школі передбачено зустрічі та практичні заняття з відомими вченими, політологами, соціологами та психологами.

По закінченні зустрічі вчені, які цього року досягли найвагоміших результатів у науці, були нагороджені Грамотами облдержадміністрації та пам’ятними подарунками.

А побачити результати наукової роботи своїх колег присутні могли на виставці, яка працювала на першому поверсі облдержадміністрації.Bookmark and Share