Шановні друзі, колеги та партнери!


Цей рік став для всіх нас роком випробувань та завзяття, кроком у вільне та демократичне майбутнє нашої країни, миттю одкровення для кожного громадянина. Впевнені, що кожен, хто пройшов цей рік пліч-о-пліч з Україною, пронесе почуття гордості за свою рідну домівку, за ласкаве сонце та безкрайні лани, за п’янкі аромати польових квітів та безмежну енергію української землі – за все те, що називається Батьківщиною, крізь все життя.

Вся команда Студентського Парламенту та НТСА факультету зичать Вам та Вашим близьким, родичам, друзям та колегам наснаги та мужності задля здійснення найсміливіших задумів. Бажаємо Вам щастя та здоров'я, успіхів в усіх справах та починаннях. Нехай поряд з Вами завжди йдуть вірні супутники. Нехай кожна мить життя буде осяяна теплом материнських долонь та образом Батьківщини.

І ми впевнені, що новий рік незалежності, обов’язково принесе всім нам лише гарні враження та приємні несподіванки, адже невтомними творцями цих миттєвостей є кожен з нас – громадянин єдиної та незалежної України.

З повагою,

команда Студентського Парламенту та Наукового Товариства Студентів та Аспірантів факультету кібернетики

Київського національного університету імені Тараса Шевченка

http://sp.unicyb.kiev.ua
sp@unicyb.kiev.ua
Bookmark and Share