Кременчуцька молодь З НОВИМ ЛІДЕРОМ


16 травня відбулося засідання Ради Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій, на якій Максим Левчук попросив вищий керівний орган звільнити його з посади Голови Комітету молодіжних організацій, яку він займав з 2000 року.

На засіданні Ради комітету за поданням Максима Левчука було обрано Світлану Пищиту, яка уже протягом трьох років займається молодіжною політикою в місті та відома молоді як лідер ГО “Фонд підтримки студентської молоді”.

- Протягом трьох років плідної роботи набула неабиякий досвід громадської роботи, до тогож у мене були достойні вчителі це й О.Головач, В.Малецький, М.Левчук, тому за їхньої підтримки, а також підтримки міської влади буду продовжувати ту гарну справу яка була розпочата ними. Саме мій приклад спростовує всі чутки про те, що наша організація закрита для інших. Маючи цілі та велике бажання, а саме головне добре працюючі для досягнення поставленої мети, можна багато чого досягнути. Якщо б усі посади в Україні, посідали люди, які своєю працею довели, що варті цієї посади, наша Україна стала б процвітати.

Щодо найближчих планів роботи Комітету, а саме, 31 травня на літній сцені Придніпровського парку планується проведення завершального етапу проекту „Молодіжне місто”. Цієї неділі, 27 травня на футбольному полі гімназії № 5 буде проведений Молодіжний Кубок Кременчука з дворового футболу. Також стартував проект „Розвиток громадської ініціативи серед молоді”, активісти нашої організації з семінаром-тренінгом відвідали цього тижня п’ять районів Полтавської області.

- Планів та ідей безперечно дуже багато, досвіду та знань теж вистачає, маючи надійну команду та підтримку з боку влади, у нас все вийде! – зазначила новоспечена голова Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій Світлана Пищита.

МАКСИМ ЛЕВЧУК: Я пишаюсь тим, що був головою Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій.

„Усе, за що я берусь, намагаюсь робити якнайефективніше, ставити високу планку і досягати високих результатів. А саме такими вони є в сфері молодіжної політики в нашому місті завдяки системі співпраці в партнерстві спілок молодіжних організацій – Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій та Молодіжного Парламенту Кременчука з міською владою. З гордістю можу сказати, що зробив свій внесок у створення цієї системи разом з такими поважаними мною людьми як М.Глухов, О.Головач, І.Опритова. А ще більше радий за успіхи організації, для досягнення яких докладав чимало зусиль разом з колегами по молодіжному руху! Щоб досягати таких результатів, необхідно віддавати громадській роботі більшу частину свого робочого, а часто – й вільного часу, що я і робив останні роки. Зараз баланс мого робочого часу перерозподілений іншим чином – я навчаюсь в аспірантурі Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю “Місцеве самоврядування”. Працюю над підготовкою дисертації. Тема мого дослідження вже визначена й затверджена Вченою Радою Академії: “Удосконалення взаємодії органів місцевого самоврядування та територіальної громади в процесі прийняття управлінських рішень”. Тема вибрана не випадково, адже проблема між секторного партнерства та залучення громадян до процесу прийняття рішень органами місцевого самоврядування є сферою моїх інтересів та науково-практичної роботи протягом останніх 5 років. Хочу більше часу приділяти науковій роботі. Тож думаю, що моє подальше перебування на цій посаді було б не настільки ефективним і результативним для організації, наскільки б мені самому того хотілось”,- заявив М. Левчук.

Bookmark and Share