Анатолій Гриценко: Полтавський військовий інститут зв'язку заплановано реорганізувати у факультет Національного технічного університету "КПІ"


“Зараз підготовлено урядове рішення щодо створення на базі Полтавського військового інституту зв’язку факультету, який буде інтегрований у Національний технічний університет “Київський політехнічний інститут”. Це рішення пройшло попереднє узгодження з усіма міністерствами і розглядатиметься на одному з найближчих засідань Кабінету Міністрів України, - додав глава оборонного відомства.

Анатолій Гриценко також зазначив, що на базі Полтавського військового інституту зв’язку продовжуватиметься підготовка офіцерів військ зв’язку та фахівців автоматичних систем управління. Також тут проводитиметься перепідготовка офіцерів перед призначенням на вищі посади та розгорнута підготовка контрактників всіх рівнів.

У той же час, за словами Міністра оборони, на полігоні неподалік Полтави буде розгорнуто навчально-тренувальний центр з усіма засобами зв’язку, які є у Збройних Силах, та постачатиметься найновіша техніка зв’язку.Bookmark and Share