Проблеми створення молодіжної ради при МЗС


«Аби майбутні дипломати могли практикувати та впливати на життя країни вже тепер» - зазначив в своєму виступі А.П. Яценюк.

24 квітня 2007 року мною був підготовлений лист - пропозиція на ім'я Міністра закордонних справ України А.П. Яценюка щодо необхідності створення робочої групи з метою напрацювання проекту Положення про Молодіжну (Студентську) раду при МЗС, пропозицій до плану роботи та кадрового складу.

27 квітня 2007 року до мене зателефонувала помічниця Міністра та запропонувала підготувати власні пропозиції щодо проекту Положення про Молодіжну (Студентську) раду при МЗС, пропозиції до плану роботи та кадрового складу.

4 травня 2007 року мною був підготовлений наступний лист на ім'я Міністра закордонних справ України А.П. Яценюка з власним баченням проекту Положення про Молодіжну (Студентську) раду при МЗС та пропозицій до плану її роботи.

22 травня 2007 року за №411/36-110-880 мною був отриманий лист від Заступника Міністра закордонних справ України А. Веселовського. В зазначеному листі наголошується, що «створення додаткового органу - молодіжної колегії, ради абощо - само по собі навряд чи відповідає тим шляхетним цілям, які Ви мали на увазі у своїх листах».

Враховуючи викладене, виникає єдине логічне питання - хто керує в Міністерстві закордонних справ України? Яценюк або Веселовський?

В будь-якому разі, хотілося б отримати відповідні коментарі від самого Міністра закордонних справ України А.П. Яценюка, т. як, ігнорування висловлених ініціатив Міністра з боку його заступника, створює прецедент для погіршення іміджу Міністерства та його керівника.

Черних Андрій, Секретар Всеукраїнської студентської ради при Президентові України, Координатор Молодіжної громадської колегії при Голові Верховної Ради України

Bookmark and Share