Рівненська Фундація бере під опіку дітей-сиріт


В рамках першої акції проекту «Від щирого серця!» активісти РММГО «ФРІ» провели розважальний концерт для учнів інтернату. Фундація зібрала активну молодь Рівного, яким не байдужа доля покинутих дітей. Цього дня до дітей приїхали справжні лицарі з рівненської МГО «SilverWing», що займається історичною реконструкцією, рівненська команда КВК «Старий друже», та просто активна молодь, яка має бажання розважити та повеселити дітей. Окрім концерту активісти «Фундації Регіональних ініціатив» влаштували для дітей ряд розважальних заходів, ігор та просто цікаве спілкування. Особливо сподобався малюкам турнір з футболу, де вони обіграли Рівненську команду з рахунком 6:1.
Також у рамках акції був організований збір одягу, взуття, іграшок, книжок та канцтоварів, що є необхідними для дітей. Адже, маючи нове приміщення інтернату з євроремонтом, дітям не вистачає літнього одягу та взуття. Усі зібрані речі подаровані учням інтернату.
Держава має змогу забезпечити таким дітям їхні фізичні потреби та побутові умови. Але дітям-сиротам не вистачає елементарного живого спілкування та уваги. Як наслідок значна частина таких дітей виростає замкненими та агресивними. Саме тому Рівненська МГО «Фундація Регіональних Ініціатив» вирішила подарувати дітям-сиротам своє тепло та турботу, адже вони цього дійсно заслуговують.
РММГО «Фундація Регіональних Ініціатив» планує проводити подібні заходи постійно в цьому ж «Дитячому містечку». Збір одягу, взуття та інших речей проводиться в приміщенні Молодіжного центру, що знаходиться за адресою Соборна 14а.
РММГО «Фундація Регіональних Ініціатив» щиро дякує фірмі «Вторма» за надану фінансову допомогу.

Bookmark and Share