АКТИВІЗАЦІЯ МОЛОДІ В РАЙОНАХ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Саме з цією метою програма “Розвиток громадської ініціативи серед молоді” реалізовується Полтавською координаційної групою до складу якої входить Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій (місто Кременчук) та Молодіжний Парламент Полтавщини (місто Полтава) за підтримки Східноєвропейського Демократичного Центру па управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА. У реалізації цієї програми нам допомагає Молодіжний Парламент Кременчука та Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Упродовж минулого тижня у рамках програми в Глобинському, Пирятинському, Козельщинському та Кременчуцькому районах були проведені семінари-тренінги, участь у яких прийняла активна шкільна молодь.

За три години досвідчені тренери змогли викластися на всі 100 відсотків, презентувати програму, дати початкові знання з лідерства та роботи в команді. Також разом з учасниками визначитися із проблемами, які турбують молодь з районів. Навчити планувати та організовувати реалізацію локальної ініціативи по вирішенню проблем, які турбують територіальну громаду району. По закінченню тренінгу кожний учасник отримав домашнє завдання, яке має стати зворотнім зв’язком між організаторами та учасниками, а також закріпить на практиці інформацію, яку отримали під час семінару-тренінгу. Домашнє завдання полягає у написанні міні-проекту, який спрямований на вирішення однієї з проблем жителів даного району.

У Пирятинському районі одразу після проведення семінару-тренінгу відбувся оргкомітет по реалізації локальної ініціативи, а саме футбольного турніру „Кубок Удая”, який пройде 9 червня у селі Каплинці Пирятинського району.
Під час проведення першої серії тренінгів у цьому році в рамках програми, можна було спостерігати шалену активність молоді 6-7 класів. Це дійсно добре, бо якщо молодь саме цього віку почне цікавитися молодіжною політикою, то в дорослому віці, зможе багато чого досягнути!
Bookmark and Share