СВЯТО ДВОРОВОГО ФУТБОЛУ У КРЕМЕНЧУЦІ

Відкрив Молодіжний Кубок Кременчука з дворового футболу заступник міського голови Василь Хоменко. Учасників також із започаткуванням гарної традиції дворового футболу привітав депутат міської ради, віце-президент Кременчуцької міської асоціації футболу Ігор Миколайович Кушнір. Він постійно допомагає молоді, яка обрала здоровий спосіб життя. Голова Молодіжного Парламенту Кременчука Катерина Долецька привітала команди з відкриттям та побажала гарної гри та перемог. Важливо зазначити, що Катерина є депутатом Автозаводської районної ради та закріплена за округом, на якому проводився даний турнір. Тож під час проведення заходу вона мала змогу безпосередньо поспілкуватися зі своїми виборцями та прозвітуватися про свою діяльність, як депутат за рік.

Участь у дворовому футболу взяло вісім команд із усіх районів Кременчука: команди „Водоканал”, „Брест”, „Кварц”, „Мадагаскар”, „Московська”, „ПТЦ”, „Автопарк” і збірна журналістів міста Кременчука – „Press”. Треба зазначити, що цей турнір об’єднав усю молодь Кременчука, гравці у командах не є професіоналами – вони грають у футбол заради самої гри, а не задля високих амбіцій на перемогу.

Але футбол не був би святом для всіх, якби був би лише грою. Упродовж усього дня кожен бажаючий міг прийняти участь у конкурсах, що проходили у перервах між таймами, та отримати гарні подарунки від організаторів.

Незважаючи на теплу та дружню атмосферу, яка панувала на Кубку, на футбольному полі під час матчів була запекла та безкомпромісна боротьба, безліч цікавих моментів, красені голи та відмінна гра воротарів. Усі команди гарно підготувалися до турніру, але як і у будь-яких змаганнях, завжди хтось програє, а хтось перемагає...
За третє місце у футбольному двобої зійшлися команди „Прес” і „Кварц”. Команда „Кварц” перемагаючи у першому таймі 1:5, не змогла утримати цей рахунок до кінця гри. У другому таймі команда „Прес” змогла відігратися та зрівняти рахунок 5:5, по результатам пенальті 3:2 перемогу здобула команда Прес, яка і посіла третє місце.

У фіналі за звання найкращої дворової команди нашого наддніпрянського міста зійшлися команди „Брест” та „Автопарк”. З рахунком 3:2 перемогу здобула команда „Брест”, яка і отримала Молодіжний Кубок міста Кременчука з дворового футболу.

Переможці отримали дипломи, золоті, срібні та бронзові медалі та кубок. Усі ж учасники отримали пам’ятні грамоти та смачні подарунки.
Як зазначив координатор програми Руслан Проценко: „Маємо надію, що гарна традиція дворового футболу за сприянням міської влади та тих людей, які нас завжди підтримують, обов’язково буде продовжена уже найближчим часом, а саме, восени”.