Як захистити свої права тим, хто був побитий беркутом на матчі Фіналу Кубку України


І. Правовий аспект. Юридичний і офіційний прес беркутні.

1. Усі, хто там був і попав під роздачу – обов’язково зніміть побої. Навіть у випадку „та у мене там усього два синці”. Побої зняти терміново.


Завтро-післязавтро. У випадку „двох синців” – позарєз завтро. Де зняти побої: http://www.sum.org.ua/travpunkt.htm2. Крок другий. ВСІ, хто там був, незалежно від того, сильно попав під роздачу, чи несильно, чи майже не попав, чи взагалі стояв збоку й просто дивився, пишуть заяви. Декілька заяв з однаковим текстом, шапки (відповідно, і адресати) будуть різні.ЗАЯВА.

В довільній художній формі описуєте подію, що відбулась, те, що бачили на власні очі. Причому, підкреслюєте, що:

а) фаєра, хоч і заборонені статутом ПФЛ, все ж не являються адмінпорушенням. За фаєра передбачене покарання у вигляді штрафування клубу, але ЖОДЕН БЕРКУТІВЕЦЬ НЕ НАДІЛЕНИЙ ПОВНОВАЖЕННЯМИ БИТИ КОГОСЬ, ЧИ БРУТАЛЬНО ПОВОДИТИСЬ З КИМОСЬ через порушення статуту ПФЛ. Беркут не є спецпідрозділом із виконання фізичних покарань. Пошліться на статтю 29 конституції – що гарантує право на особисту недоторканість, та статтю 28 конституції, що гарантує право людини на повагу до її гідності;б) беркут у порушення всіх приписів законів про міліцію, не представляючись, не пояснюючи причину затримання, хапав людей, бив їх. Особливу увагу зверніть на те, що били всіх підряд, в той час, як фізичну силу, і, то в обмежених межах, беркут має право застосовувати лише при неправомірному спротиві. Підкресліть, що ви не вважаєте дії із захисту себе від побиття невідомими міліціонерами спротивом при затриманні, що ніхто під час продовження подій не намагався нікого затримати, що це було просто побиття, а отже, захист себе від ударів не може вважатись спротивом при затриманні;в) сльозно опишіть як дісталось дівчатам\\дітям\\підліткам. Нагадайте, що жодного разу через застосування фаєрів ще не постраждав жоден уболівальник, а от від дій міліції – щоразу;г) підкресліть, що особа, безсумнівно, має бути покарана за недотримання певних приписів чи законів, проте статут пфл не є законом, і такого покарання, як фізичне побиття та умисне травмування не передбачено ані законодавством України, ані міжнародними нормами права;д) підкресліть жорстокість беркута, напишіть, що на вашу думку хлопці таким чином відриваються\\розважаються, бо знають, що їм за це нічого не буду;е) у всіх фарбах опишіть фізичні, моральні та матеріальні збитки, що ви зазнали від беркутні або від споглядання того, що беркутня робила;=)є) окремі випадки, типу примусили стерти записане відео бєспрідєлу (свавілля) і т. д. теж детально описуємо.Додайте зняті побої (якщо є); Скачайте відео ментівського бєспрідєлу, лінк тут http://5tv.com.ua/filesarhiv/2389/dynamo_shahtar_biyka_5kanal_27052007.wmv/ , запишіть на диск та додайте до заяви. В заяві має бути зазначено, що до неї додано побої і диск із відео.

Ще дуже бажано – знайдіть кляту фотку клятого бєркутєлли, що командував на цій грі беркутом. Додайте її до заяви також і напишіть, що саме ця людина командувала незаконними та протиправними діями беркута.3. Заяви пишемо на наступні адреси\\прізвища:

а) 01024, м. Київ, вул. Богомольця, 10, начальнику департаменту громадської безпеки МВС України Маєвському Володимиру Івановичу;

б) 01024, м. Київ, вул. Богомольця, 10, міністру внутрішніх справ Цушко Василю Петровичу;

в) 01011, м. Київ, вул. Різницька 13/15, Генеральному прокурору України;

г) 01133, м. Київ, бул. Л. Українки, 27/2, прокуратурі Печерського району міста Києва (на їх території відбулась подія);

д) 04053, м. Київ, Бехтерівський провулок, 10, прокуратурі Шевченківського району міста Києва (можу помилятись, але беркут приписаний до шевченківського рувд).4.Заяви

а)відносимо особисто за вказаними адресами. Там, при прийомі заяви її вносять у журнал вхідної документації і присвоюються вхідний номер.


Запишіть номер, за яким її внесли в цей журнал.

б) або відсилаємо рекомендованим листом з повідомленням про вручення й описом кореспонденції. Це в поштовому відділенні оформлюється.

Заяви треба відіслати\\віднести на ВСІ вказані адреси. Хіба остання під питанням.5. Вхідні номера або повідомлення (та опис вкладеного) про вручення бережемо як зіницю ока. Оригінали висновків про побої, рентгенів з переломами і т. д. до заяв не долучаємо, лише копії.Пам’ятайте, що у прийнятті заяви вам не мають права відмовити в жодному випадку, навіть якщо ви скаржитесь на діда мороза. Якщо вони кажуть, що це не їх компетенція і там має бути вказаний інший адресат - то саме вони мають зайнятись переправкою більш компетентному органу, але вони не мають права відмовитись прийняти заяви і задокументувати факт наявності такої заяви. Відповідь має прийти не пізніше ніж через місяць. У любому випадку можна судитись.http://white-blue.kiev.ua/news/177.htmФан-клуб «Динамо Київ» звертається до всіх, хто постраждав від дій спецпідрозділу міліції «Беркут» на фінальному матчі Кубку України з футболу, що пройшов 27 травня в Києві.Ми просимо всіх вас звернутися до фан-клубу «Динамо Київ», що знаходиться на території стадіону «Динамо» ім. В. Лобановського, за адресою вул.. Грушевського, 1. Телефони, 451-92-35, 451-92-36.

Разом ми зможемо більш скоординовано діяти для захисту від свавілля міліції на трибунах.

http://white-blue.kiev.ua/news/180.htm

P. S. Готуйтеся до мітингу протесту!Bookmark and Share