НДЛМ: у друге 10-річчя історії з новим Головою


Захід відвідали українські політики, колишні і нинішні народні депутати України, авторитетні та відомі члени НДЛМ. Всім було презентовано спеціальний фільм, присвячений 10-річчю організації.

На З’їзді були присутні делегації з 23 регіонів України, АР Крим, м. Київ та Севастополь.

Перед делегатами та гостями З’їзду виступила голова Народно-демократичної партії Людмила Супрун і голова НДЛМ (1997-2003), в.о. Голови державного комітету з регуляторної політики та підприємництва Костянтин Ващенко, голова НДЛМ (2003-2007) Володимир Крутько.

Головною подією стало обрання нового Голови НДЛМ і статутних органів організації.

Новообраним головою НДЛМ став – Павло Вікнянський, колишній заступник голови НДЛМ, у минулому голова Миколаївської обласної організації НДЛМ.

До складу керівних органів НДЛМ увійшли: Батов Ю. – перший заступник Голови НДЛМ (Одеська НДЛМ), Кавунець А. - заступник Голови НДЛМ (Вінницька НДЛМ), Манько В. - заступник Голови НДЛМ (Запорізька НДЛМ) і представники інших регіонів України. Контрольно-ревізійну комісію НДЛМ очолив екс-голова Харківської НДЛМ Олександр Безуглий.

З’їзд НДЛМ вніс зміни до Статуту НДЛМ, прийняв за основу Програмний маніфест НДЛМ, затвердив ще ряд документів.

Святкова урочиста частина відзначення Дня народження НДЛМ відбулася також 26 травня 2007 р. на палубі теплоходу, який курсував по Дніпру. Всім дуже сподобалася чудова „шашлик-паті” на одному з дніпровських островів і подаровані делегатам прикольні сувенірні сумочки.

27 травня 2007 р. для делегати та гості З’їзду на честь свята Трійці організовано відвідали з екскурсією Києво-Печерську Лавру.Bookmark and Share