Донька Черновецького стала власницею двох мільйонів гривень на чотирьох колесах


Уже протягом кількох тижнів вона розсікає гаряче київське повітря на автомобілі Lamborghini. Цей італійський спорт-кар, можна впевнено припустити, є найдорожчим серед усіх, що перебувають у власності дітей вітчизняних чиновників.

На фотографіях, які публікує "Українська правда", Христина Черновецька зображена за кермом Lamborghini Gallardo Spyder.

Зараз на вулицях Києва можна знайти кілька Lamborghini, але всі вони були завезені в індивідуальному порядку, при чому дві з них походять із Монако.

Офіційно Lamborghini нещодавно вийшла на ринок України. Їхнім ділером стала фірма "Віпос". Однак поки жодної машини, повідомили в компанії, вони не доставили – зараз лише приймають замовлення. Тож і авто Черновецької потрапила до Києва самостійним шляхом. Чи були заплачені всі митні збори, донька мера не захотіла відповісти.

Нам вдалося знайти підтвердження у базі даних Державтоінспекції, що ця машина перебуває у власності безпосередньо доньки київського мера.

При чому місцем реєстрації Христини Черновецької вказаний Кловський узвіз 9/2, де розташований центральний офіс "Правекс-банку". Як відомо, донька мера значиться серед віце-президентів цієї установи.

Окрема тема – вартість цього автомобіля з відкидним верхом (на що вказує останнє слово у назві – "spyder").

Співрозмовник у "Віпос" розповів "Українській правді", що днями на Kyiv Automotive Show вони представляли аналогічну машину, як у Христини Черновецької.

"Цей спорткар коштує 307 тисяч євро, тобто 2 мільйона 100 тисяч гривень", - сказали у компанії-ділері Lamborghini. Вони також пояснили, то був екземпляр без зайвих надлишків, який просто має необхідний набір функцій.

Мінімальна ж вартість Lamborghini Gallardo Spyder складає 255 тисяч 634 євро, тобто 1 мільйон 750 тисяч гривень, повідомили "Українській правді" в компанії "Віпос".

Загалом на рік виготовляється не більше ніж півтори тисячі таких автомобілів, а їх збирання відбувається вручну.

Замовити Lamborghini до Києва можна в обхід офіційного ділера через інтернет.

Зокрема, на одному з українських сайтів, що спеціалізується на продажу автомобілів, пропонують придбати Lamborghini Gallardo Spyder. Для контакту вказаний телефон у Швейцарії.

Вартість машини з трьома тисячами пробігу, купленої в обхід ділера, не відрізняється від мінімальної ціни в компанії "Віпос" і складає ті ж таки 260 тисяч євро (1 мільйон 781 тисяча гривень).

Потяг до автомобілів категорії люкс – це спадкове в родині Черновецьких. Її батько їздить на "Майбаху" за два з половиною мільйона гривень, а мати Аліна Айвазова кілька років тому придбала Mercedes SLR McLaren за 565 тисяч євро (за нинішнім курсом – три мільйона 800 тисяч українських грошей).

Донька мера одружена на В’ячеславі Супруненку. Він – депутат Київради від блоку того ж таки Черновецького.

Але головне в його статусі – це посада радника мера, яка відкриває широкі можливості. Опозиція вважає його "казначеєм мера" та радять шукати Супруненка за всіма резонансними проектами градоначальника – від земельних питань і до енергетичних.

Сама Христина Черновецька відмовила в коментарі "Українській правді". Спочатку прес-служба "Правекс-банку" повідомила, що вона відповість на запит редакції, однак через кілька годин сказали, що реакції не буде.

Варто визнати, що такий транспортний засіб створює чималий дискомфорт власнику - у столиці України, де батько Христини працює мером, просто відсутні дороги, де можна проїхатися на Lamborghini.

Але проблема навіть не в цьому – вулиці Києва з ранку до вечора являють собою суцільний затор. Можливо, поява такої машини в рідної доньки змусить мера активніше взятися за розв'язання цих проблем.

Віктор Чивокуня, УПУ нас собраны все шины диски в Санкт-Петербурге, шиномонтаж, сезонное хранение, скидки

Bookmark and Share