УНП вимагає розслідувати дії ректора Буковинської державної фінансової академії


З вимогою негайно розпочати слідчі дії щодо порушення виборчого законодавства України ректором Буковинської державної фінансової академії Володимиром Прядком звернулася до керівників слідчих та правоохоронних органів Чернівецької області Чернівецька обласна організація Української народної партії.

Як зазначається у заяві УНП, “незважаючи на заборону з боку ректора академії Володимира Прядка, на тиск, який здійснювався на студентів щодо підтримки екс-прем’єра Віктора Януковича, десятки студентів цього навчального закладу таки долучились до участі в акціях на підтримку народного Президента Віктора Ющенка та протестні дії взимку 2004 року”.

“Однак, - сказано у заяві, - коли Володимиру Прядку настав час відповідати перед законом за порушення конституційних прав, за тиск, який він чинив на студентів вузу в 2004 році, все, на жаль, залишилося без змін. “Порядки в академії залишились такі ж, як і до виборів - залякане студентство досі не має права на власну думку, змушене підкорятися волі корумпованого керівника”. Зважаючи на ситуацію, Чернівецька обласна організація УНП переконана, що “не громадські організації чи політичні партії мають звинувачувати ректора, не студенти голодуванням відстоювати свої законні права, а обласна прокуратура, правоохоронні органи владою закону повинні винести логічне рішення щодо злочинних дій ректора академії”.

www.maidan.org.ua

Bookmark and Share