Молодіжна громадська організація «Європейська молодь України» утворилося 22 січня 2007 року...


Вже в третє поспіль Хрещатик приймав чемпіонат з міні-футболу, присвячений Дню Європи.
Турнір був розділений на кілька турів: де грали політики, дипломати, журналісти, громадські діячі, музиканти і інші відомі люди, серед яких варто відзначити представників посольства Угорщини, Польщі, Іспанії, представників секретаріату Кабінету Міністрів України та Міністерства закордонних справ.
Матчі тривали по десять хвилин. У перерві між матчами влаштовувалися вікторини з питаннями про світ спорту з призами для всіх учасників.
МГО «Європейська молодь України», дійшовши до фіналу, зустрілася з футболістами Міністерства закордонних справ України і обігравши їх з рахунком 2:0 стала абсолютним переможцем цього футбольного турніру та отримала цінні призи та подарунки а також поздоровлення з рук Посла Представництва Європейської Комісії в Україні, Молдові та білорусі пана Ієна Боуга.
Європейський футбольний турнір привернув увагу багатьох гостей Дня Європи і став непоганим початком діяльності нової молодіжної громадської організації


Довідка про організацію:

Молодіжна громадська організація «Європейська молодь України» утворилося 22 січня 2007 року, в день соборності України, внаслідок реорганізації Київського міського осередку ВМГО «Християнсько-демократична молодь України».

Основною метою діяльності МГО «ЄМУ» в Україні є:
1. Поширення у суспільстві ідеї європейської інтеграції України з метою виховання молоді в дусі європейського світогляду;
2. Всебічне сприяння економічній та культурній інтеграції України із Європейським співтовариством;
3. Утворення восени 2007 року Всеукраїнської молодіжної громадської організації на основі консолідації «проєвропейської», громадсько-активної молоді та розширення осередків в більшості областей України.

Головними напрямки діяльності організації в Україні є:

- європейська та євроатлантична інтеграція України;
- пропаганда здорового способу життя;
- проведення змістовного дозвілля молоді;
- розвиток студентського самоврядування;
- молодіжне та профспілкове лідерство;
- відродження та популяризація української культурної спадщини;

Голова організації - Іляшенко Віталій Володимирович
Контакти: 8-097-946-44-00
E-mail Euro_youth@ukr.net


Bookmark and Share